Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fizjoterapia
Autor Wiadomość
cukiereczek
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Fizjoterapia
Myślałam że coraz mniej będzie fizjoterapeutów ale z tego co widzę to na wielu uczelniach powstaje ten kierunek i jest wielu chętnych. A jak już skończy się studia to warto pomyśleć o otworzeniu własnego gabinetu. Taki fizjoterapeuta musi prowadzić archiwum dokumentacji medycznej, regularnie ją uzupełniać i przechowywać dane do 20 lat.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2021 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maja_9
Senior Member
****

Liczba postów: 283
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Fizjoterapia
Centrum Rehabilitacyjne http://hepvir-med.pl oferujemy specjalistyczne usługi w bardzo przystępnych cenach. Odwiedzając ich placówkę możesz skorzystać między innymi z terapii manualnej, masażu klasycznego, fizykoterapii czy kinezyterapii.

Moje poprzednie tematy:
    01-09-2021 10:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Bimbambom
    Member
    ***

    Liczba postów: 216
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Fizjoterapia
    Jeśli szukacie dobrego fizjoterapeuty, który rzeczywiście wam pomoże, dobrze wymasuje a nie tylko pogłaska, to w Centrum Medycznym Rewolucji 59 w Łodzi możecie się umówić na wizytę. Ja tam chodzę od kilku lat, zawsze kiedy plecy bardziej zaczynają mi dokuczać.

    Moje poprzednie tematy:
    20-12-2021 21:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Fizjoterapia
    to prawda, fizjoterapia jako kierunek studiów cieszy się ogromnym powodzeniem Smile ja sama od 2 lat jestem studentką Mazowieckiej Uczelni Medycznej Smile polecam, super zajęcia, doświadczeni wykładowcy, dużo ćwiczeń i praktyk. Poziom nauki jest wysoki, szkoła kształci wielu wybitnych specjalistów Smile

    Moje poprzednie tematy:
    27-12-2021 11:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,828
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Fizjoterapia
    Po zabiegach, urazach czy zmagając się z bólem stawów, zawsze potrzebna jest pomoc specjalisty. Warto po nią sięgać, by nie pogorszyć swojego stanu zdrowia. Ja nawet po złamaniu nogi dostałam konkretne wytyczne. A jeśli ktoś z Was będzie szukał odpowiedniej pomocy, to w tym miejscu macie najlepsze propozycje, jeśli chodzi o profesjonalną pomoc. Możecie korzystać!

    Moje poprzednie tematy:
    26-01-2022 02:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    IlonaMM
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Fizjoterapia
    W takim razie jeżeli borykacie się z problemami zdrowotnymi związanymi z takimi objawami jak bóle głowy, migreny, ale również problemami z kręgosłupem, czy bólami stawów to na pewno warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy osteopatia wrocław Działanie takiego specjalisty polegają na dokładnej analizie ludzkiego organizmu która pozwala na wnikliwą obserwację problemów, dokładne badanie i przemyślana terapia dają trwałe i wymierne efekty w procesie terapeutycznym. Warto się przekonać i skutecznie zadbać o funkcjonowanie na co dzień.

    Moje poprzednie tematy:
    29-01-2022 17:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Fizjoterapia
    Moim zdaniem najlepiej jest zapisać się na rehabilitację do https://fizjomedicum.com.pl/. Nie trzeba długo czekać na termin i co ważne, bardzo dobrze wykonują zabiegi, są mega skuteczne.

    Moje poprzednie tematy:
    01-02-2022 22:03
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Nikolll
    Member
    ***

    Liczba postów: 142
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Fizjoterapia
    Natomiast jak prowadzicie gabinet fizjoterapii program RSQ Physio się wam na pewno przyda. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej aplikacji, które ułatwia zarządzanie dokumentacją pacjentów, ale również świetnie ją zabezpiecza. Także warto rozważyć instalacje u siebie takiego programu.

    Moje poprzednie tematy:
      03-02-2022 00:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Manianna
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 911
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Fizjoterapia
      W niektórych przypadkach fizjoterapia jest niezastąpiona. Ja miałam przez wiele miesięcy problem z barkiem, lekarze przepisywali mi różne leki przeciwzapalne i nic to nie dało. Dopiero kilka spotkań z fizjoterapeutą w centrum https://openmedical.pl/ pozwoliło mi pozbyć się bólu w barku. Teraz mogę normalnie funkcjonować bo nie mam już żadnych dolegliwości.

      Moje poprzednie tematy:
      08-02-2022 14:06
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      patisia78
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,231
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Fizjoterapia
      Wiesz co, wiele przydatnych informacji w zakresie rehabilitacji i nie tylko można znaleźć między innymi na stronie tego portalu http://rehabilitacja-beactive.pl/blog-64.html Myślę że warto sobie tam zerknąć, ponieważ można się dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy.

      Moje poprzednie tematy:
      15-02-2022 21:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Fizjoterapia Emma 2 156 31-07-2023 20:37
      Ostatni post: sylka
        Fizjoterapia we Wrocławiu Jankowiak 1 1,018 03-03-2022 00:28
      Ostatni post: monikabert90

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS