Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wfirma.pl
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wfirma.pl
Korzystacie w swojej firmie z serwisu wfirma.pl? Ja ostatnio trafiłam na taką ofertę https://wfirma.pl/ I prowadzenie księgowości internetowej mnie zainteresowało. Tym bardziej że prowadzenie księgowości internetowej pozwala na wystawianie faktur jak i zarządzanie magazynem.Co ważne teraz wszyscy podatnicy VAT będą mieli obowiązek przesyłania Jednolity plik kontrolny w formie elektronicznej na strony MF, wfirma.pl już dawno posiada taką funkcjonalność.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2019 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wfirma.pl
Teraz bez odpowiedniego oprogramowania bardzo ciężko byłoby zarządzać firmą jednocześnie skutecznie rozwijając biznes, bo w przeciwnym razie człowiek albo skupia się na kontroli albo na kreatywnym działaniu. Tymczasem trzeba to połączyć i po to właśnie są różne zautomatyzowane systemy. Porównaj sobie ten, o którym wspominasz z Vendo ERP , tu masz bardzo szeroki pakiet funkcjonalności, nie tylko finanse i magazyn. Również zarządzanie logistyką, sprzedażą i personelem.

Moje poprzednie tematy:
19-02-2019 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wfirma.pl
Oprogramowanie w firmie to już naprawdę konieczność, bo zaoszczędzimy sobie wiele czasu, dzięki najnowszym systemom. Także księgowość można prowadzić samodzielnie przez taki serwis http://sprytnafirma.pl/wfirma Niedrogie rozwiązanie, a ułatwi nam wystawianie faktur, kontrolowanie magazynów.

Moje poprzednie tematy:
14-03-2019 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS