Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
remont
Autor Wiadomość
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: remont
W temacie budowy domu to ja się zastanawiam czy nie podstawić blaszaka albo coś takiego https://www.kmtb.pl/kontenery-biurowe tak żeby mieć miejsce na odpoczynek, gdzie usiąść i się zagrzać bo na polu jeszcze zimno. Co myślicie o tym pomyśle?

Moje poprzednie tematy:
22-03-2023 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: remont
Remont to duże wyzwanie i sporo nerwów trzeba zjeść zanim się go skończy, ale efekt końcowy zawsze cieszy. U nas bardzo długo zajęło wybieranie podłogi, ale się udało. Zdecydowaliśmy się na panele winylowe wzór jodełki ze sklepu https://podlogi24.net/panele-winylowe-pa...740_1.html

Moje poprzednie tematy:
05-05-2023 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: remont
Jeśli chodzi o odpady elektryczne, można je łatwo usunąć, kontaktując się z tą firmą odbiorydomowe.pl . Najlepsze jest to, że za taką usługę nie trzeba płacić. Jedynym warunkiem jest to, żeby sprzęt był kompletny podczas odbioru. Jak dla mnie jest to bardzo wygodne rozwiązanie na pozbycie się niechcianych śmieci z domu czy też mieszkania.

Moje poprzednie tematy:
14-07-2023 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: remont
Już ostatni remont spowodował ,że wybraliśmy do naszych pomieszczeń biały kolor ścian. Mieszkając w otoczeni białych ścian wiemy teraz ,ze to był dobry wybór. Zastanawialiśmy się tylko jeszcze jaka biała farba na ściany byłaby najlepsza. Jednogłośnie stwierdziliśmy ,że najlepszą farba jest farba firmy Dulux. Już niejednokrotnie o tym się przekonaliśmy.

Moje poprzednie tematy:
21-07-2023 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: remont
Najlepiej znaleźć specjalistyczną firmę, która pomoże nam w wykonaniu remontu w domu czy też mieszkaniu. Jedną z takich firm jest Fast Kraków. Jest to firma remontowo-budowlana. Z ich ofertą zapoznacie się na stronie https://fastkrakow.pl/ .

Moje poprzednie tematy:
24-07-2023 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: remont
Planując remont koniecznie trzeba wybierać dobrej jakości produkty jak np farby nietoksyczne itd. Remont to zawsze duże przedsięwzięcie więc trzeba wszystko dobrze obmyśleć przed żeby w trakcie nie byłożadnych niespodzianek i żeby być dobrze przygotowanym do tego remontu.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2023 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: remont
Jeśli chodzi o remont domu, ważne jest, aby współpracować z doświadczonymi profesjonalistami. Na przykład, jeśli potrzebne jest malowanie ścian Poznań, najlepiej poszukać firmy, która specjalizuje się w tej usłudze. Dzięki ich doświadczeniu i dbałości o szczegóły możesz mieć pewność, że praca zostanie wykonana na wysokim poziomie. Nie tylko będzie wyglądać świetnie, ale także będzie trwała i wytrzymała.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2023 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: remont
W poszukiwaniu generalnego wykonawcy budowlanego polecam zajrzeć do https://primater.pl/ Zakres ich działalności obejmuje doradztwo, wykonanie projektu oraz wszelkie prace instalacyjne i remontowe.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2023 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #39
RE: remont
Często by obniżyć koszty remontu sami chcemy wykonać np malowanie ścien samodzielnie. W praniu okazuje się, że to nie jest proste zadanie. Więc zanim zaczniecie działać to skorzystajcie z porad na tej stronie tu https://duluxprofessional.pl/porady/jak-...-na-jasny/ Zobaczcie jak należy się przygotować do malowania. Te rady nie tylko przydadzą się gdy chcemy przemalować ściany na kolor biały. Sprawdźcie sami.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2023 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
katarzynakow
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #40
RE: remont
Chyba każdy stara się stworzyć w domu klimat i szuka rozwiązań, które pozwolą na samodzielną realizację. Dla mnie udało się znaleźć fajne rozwiązanie w postaci wyboru lameli akustycznych z golddoor.pl i przyznam, że jest to prosty montaż i sprawdzają się one bardzo dobrze. Jeśli ktoś jest podczas remontu to polecam pokusić się o takie rozwiązanie jakim są lamele.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2023 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS