Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie auta z Niemiec
Autor Wiadomość
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Tanie auta z Niemiec
Witajcie, kolega sprowadza samochody z niemiec. Chciałby założyć własny biznes, ale nie wie jak się za to zabrać. Przerażają go wszelkie formalności związane z rejestracją firmy. Zaproponowałam mu stworzenie strony z samochodami z niemiec. Uważam, że na początek powinna wystarczyć. Na witrynie zamieścimy
tanie samochody z niemiec i cennik. Co o tym sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
15-02-2019 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Tanie auta z Niemiec
Takie auta trzeba niesamowicie dokładnie sprawdzać bo często są problemy... to jednak używane samochody. My po prostu kupowaliśmy w salonie nowe to nie trzeba było nic sprawdzać. Mazda w ogóle ma dobre auta, świetne silniki. A w Częstochowie w salonie Klimczak niesamowicie nam pomogli i bez problemu umówiliśmy się na jazdę próbną

Moje poprzednie tematy:
17-02-2019 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Tanie auta z Niemiec
Niestety, ja też zawiodłem się na samochodzie sprowadzonym od naszych zachodnich sąsiadówSad Sporo kasy musiałem włożyć w naprawy, których konieczność pojawiała się dosłownie z tygodnia na tydzień. Ze stronki https://www.carforfriend.pl/zakup-auta-w...do-polski/ dowiedziałem się natomiast o innej opcji- możliwości zakupu auta w Szwecji i sprowadzeniu go do Polski. Propozycja wydaje mi się ciekawa i wiarygodna, bo Szwedzi słyną z dbałości o samochody i nie handluje się tu również powypadkowym "złomem". Kto wie...może sprzedam swoją skarbonkę i skorzystam z tej oferty.

Moje poprzednie tematy:
13-02-2020 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  tanie ogrodzenia dudson 20 10,563 06-03-2024 02:29
Ostatni post: Areni
Star Tanie noclegi sivlari 4 1,442 31-01-2024 11:55
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS