Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tanie auta z Niemiec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, kolega sprowadza samochody z niemiec. Chciałby założyć własny biznes, ale nie wie jak się za to zabrać. Przerażają go wszelkie formalności związane z rejestracją firmy. Zaproponowałam mu stworzenie strony z samochodami z niemiec. Uważam, że na początek powinna wystarczyć. Na witrynie zamieścimy
tanie samochody z niemiec i cennik. Co o tym sądzicie?
Takie auta trzeba niesamowicie dokładnie sprawdzać bo często są problemy... to jednak używane samochody. My po prostu kupowaliśmy w salonie nowe to nie trzeba było nic sprawdzać. Mazda w ogóle ma dobre auta, świetne silniki. A w Częstochowie w salonie Klimczak niesamowicie nam pomogli i bez problemu umówiliśmy się na jazdę próbną
Niestety, ja też zawiodłem się na samochodzie sprowadzonym od naszych zachodnich sąsiadówSad Sporo kasy musiałem włożyć w naprawy, których konieczność pojawiała się dosłownie z tygodnia na tydzień. Ze stronki https://www.carforfriend.pl/zakup-auta-w...do-polski/ dowiedziałem się natomiast o innej opcji- możliwości zakupu auta w Szwecji i sprowadzeniu go do Polski. Propozycja wydaje mi się ciekawa i wiarygodna, bo Szwedzi słyną z dbałości o samochody i nie handluje się tu również powypadkowym "złomem". Kto wie...może sprzedam swoją skarbonkę i skorzystam z tej oferty.
Przekierowanie