Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drzwi pcv
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
drzwi pcv
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://oknarado.pl/okna-aluminiowe/

Moje poprzednie tematy:
21-12-2021 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: drzwi pcv
Cóż, to prawda. Wybór drzwi nie należy do najłatwiejszych. Braliśmy z żoną pod uwagę różne opcje kolorystyczne, ale ostatecznie postawiliśmy na białą klasykę. Do tego oczywiście tradycyjna klamka ze sklepu https://klamki-drzwiowe.eu/. Jak będziemy robić remont, to te drzwi będą pasować do wszystkiego.

Moje poprzednie tematy:
26-03-2022 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: drzwi pcv
Ogólnie ja też szukałem drzwi jakiś czas temu i bardzo spodobała mi się oferta drutex. Tam masz spory wybór drzwi bardzo dobrej jakości no i oczywiście okien. Mają tam produkty wykonane solidnie, a dodatkowo mają bardzo fajny design. Myślę, że warto zerknąć.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2022 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: drzwi pcv
takie drzwi PVC są ok do pomieszczeń biurowych ale na pewno nie do mieszkania. W tym wypadku zdecydowanie polecam takie drewniane Smile ja zamawiałam je u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi. Polecam, to solidna i uczciwa firma a ich produkty cechuje wysoka jakośc a do tego rozsądne ceny. P.S drzwi zostały tu zrobione pod konkretny wymiar Smile

Moje poprzednie tematy:
04-04-2022 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malgosiaczek
Member
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: drzwi pcv
Każde drzwi powinny być wyposażone w solidną klamkę oraz zawiasy, no i oczywiście zamek. Szeroki wybór akcesoriów tego typu znajdziecie w ofercie firmy Rawos https://rawos.pl/ . To specjaliści od akcesoriów drzwiowych. Jeśli będziecie mieli problem z wyborem pomogą wam dopasować odpowiednie elementy pasujące do waszych drzwi.

Moje poprzednie tematy:
25-10-2022 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drzwi pawelpruski 16 1,514 22-02-2024 12:30
Ostatni post: dajuber
  Drzwi hharry1 45 24,757 25-01-2024 14:09
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS