Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które hotele polecacie na szkolenia i konferencje w centrum lub okolicach centrum War
Autor Wiadomość
Anna K.
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Które hotele polecacie na szkolenia i konferencje w centrum
Jeśli nie wiesz gdzie zorganizować konferencję w centrum Warszawy to osobiście polecam Hotel Gromada. Ostatnio tam organizowałam konferencje dla grupy blisko 100 osób. Nie było problemu ze znalezieniem odpowiedniej sali. Ten hotel posiada 8 świetnie wyposażonych i nowoczesnych sali konferencyjnych, gdzie znajduje się cały potrzebny sprzęt multimedialny. W sumie nie mogę powiedzieć również nic złego o obsłudze całego obiektu. Są bardzo profesjonalni i świetnie rozumieją potrzeby klienta. Z dojazdem nie było również problemu, bo lokalizacja jest bardzo wygodna. Większość słuchaczy konferencji przyjechała komunikacją miejską, co zaś tyczy się reszty, czyli osób przyjeżdżających samochodem, to na miejscu jest duży parking i nikt nie miał problemu z parkingiem. Warto również wspomnieć o świetnym zapleczu gastronomicznym. Można zjeść tam smacznie i tanio. Bardzo polecam.

Moje poprzednie tematy:
    07-01-2019 14:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    RE: Które hotele polecacie na szkolenia i konferencje w centrum - Anna K. - 07-01-2019 14:05
    RE: Które hotel - byniek - 24-05-2022, 08:56

    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Mechanik - kogo polecacie? lenalenka 6 427 29-04-2024 12:27
    Ostatni post: dajuber
      szkolenia dla instalatorów dajuber 0 52 29-04-2024 10:36
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS