Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przekaż 1% podatku dla Fundacji POCIECHA
Autor Wiadomość
kofeinka
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Przekaż 1% podatku dla Fundacji POCIECHA
Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA zajmuje się pomocą dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Główne cele fundacji to:
- wspieranie świetlic środowiskowych, które zapewniają opiekę i pomoc w nauce dzieciom z trudnych środowisk
– finansowanie kolonii celem rozwoju osobistego, w tym społecznego dzieci
– informowanie i przeciwdziałanie patologiom społecznym, które istotnie zmniejszają poczucie bezpieczeństwa i szanse rozwoju dzieci.
Obecnie podopiecznymi fundacji są dzieci w wieku 6-18 lat.

Zachęcam do przekazania 1% podatku na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA nr KRS: 0000 426 589 więcej informacji na temat dzialalnosci fundacji można znalezc na stronie www.FundacjaPociecha.pl można także skorzystać z programu PIT do rozliczenia swojego PITu ze strony www.pit.FundacjaPociecha.pl

Moje poprzednie tematy:
23-02-2017 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,215
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Przekaż 1% podatku dla Fundacji POCIECHA
I takie coś, to ja rozumiem! Cieszę się, że wciąż są osoby, które nie boją się wesprzeć dzieci czy potrzebujących i nie robią tego, by ludzie widzieli. Sama wielokrotnie wsparłam tę fundację http://szlachetnygest.pl/ , a pisze Wam o tym tylko dlatego, żebyście i wy poszli za moim przykładem. Takie wsparcie niewiele kosztuje, a dzieciakom pomoże. Przecież nie od dziś wiadomo, że takie fundacje naprawdę im pomagają, leczą, wspierają duchowo.

Moje poprzednie tematy:
20-05-2019 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szkolenia dla praconików Tapikur 17 3,018 06-03-2024 21:28
Ostatni post: danosia
  rzeczy dla maluszka Tapikur 116 20,175 26-02-2024 23:37
Ostatni post: Melka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS