Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biuro projektowe
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Biuro projektowe
Czy ktoś z was szuka porządnego biura projektowego? Nie wiecie na jaką firmę warto się zdecydować? Osobiście mogę wam polecić tą stronę https://vosa.pl/. Sam jakiś czas temu korzystałem z ich usług i muszę wam powiedzieć, że było warto! Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej branży. Ich projekty są naprawdę dobrze przemyślane. Myślę, że z pewnością będziecie zadowoleni z ich usług. Ciężko obecnie znaleźć kogoś lepszego na rynku. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu można im bez problemu zaufać. Polecam gorąco!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
10-12-2021 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pieknyolek
Senior Member
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Biuro projektowe
(10-12-2021 19:53)laik66 napisał(a):  Czy ktoś z was szuka porządnego biura projektowego? Nie wiecie na jaką firmę warto się zdecydować? Osobiście mogę wam polecić tą stronę vosa.pl/. Sam jakiś czas temu korzystałem z ich usług i muszę wam powiedzieć, że było warto! Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej branży. Ich projekty są naprawdę dobrze przemyślane. Myślę, że z pewnością będziecie zadowoleni z ich usług. Ciężko obecnie znaleźć kogoś lepszego na rynku. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu można im bez problemu zaufać. Polecam gorąco!


To ja tak samo mogę polecić ze swojej strony specjalistów z branży szkoleń: https://szkoleniebhp.com.pl Idea

[Obrazek: IMG_4131-1040x820.jpg]

Moje poprzednie tematy:
25-05-2022 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Biuro projektowe
Ja polecam usługi TOKA+HOME. Bardzo miła obsługa, doskonały kontakt. Tworzą super projekty. Sprawdźcie ich ofertę - architekt wnętrz

Moje poprzednie tematy:
13-04-2023 07:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Biuro projektowe
Jeśli chodzi o projekty domów to polecam Wam takie rozwiązanie jak Zarzycki Architektura - witryna biura projektowego Rafała Zarzyckiego: https://zarzycki-architektura.pl/ . Jest to profesjonalne biuro projektowe. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.

Moje poprzednie tematy:
24-04-2023 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Biuro projektowe
Gotowe projekty domów to skuteczny sposób na uniknięcie skomplikowanego procesu projektowania, co może zaoszczędzić czas i nerwy.

Moje poprzednie tematy:
15-01-2024 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  biuro księgowe Forehoof 7 446 18-04-2024 11:48
Ostatni post: kajteeek
  Wirtualne biuro? Oliwa 24 10,231 20-02-2024 19:52
Ostatni post: Inżynier Mamoń

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS