Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecko
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,398
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Dziecko
W temacie produktów dla dzieci specjalistami oferującymi wyłącznie wysokiej jakości asortyment jest firma https://www.sensillo.pl/

Moje poprzednie tematy:
29-05-2023 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Dziecko
Pamiętaj też o zakupie mleka modyfikowanego. My stosujemy Bebilon z Pronutra Advance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawiera niezbędne witaminy, może być też stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią jeśli zachodzi potrzeba dokarmiania dziecka. Kupujemy je w aptekach sieci DOZ.

Moje poprzednie tematy:
05-06-2023 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,828
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Dziecko
Skompletowanie wyprawki dla malucha jest ważne. Ja właśnie rozglądam się za wózkiem i muszę przyznać, że bardzo zainteresował mnie EasyGo Optimo Air. Ma pompowane koła, dużo miejsca w gondoli i spacerówce i powinien służyć już do końca wózkowania.

Moje poprzednie tematy:
05-06-2023 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Dziecko
Chciałbym polecić wam niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się w EC1 Łódź. Jeśli interesujecie się kulturą, nauką, czy innowacjami technologicznymi, to nie możecie przegapić tego! Sprawdźcie więcej informacji na https://ec1lodz.pl i zapiszcie się na wybrane wydarzenia.

Moje poprzednie tematy:
28-06-2023 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,398
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: Dziecko
Polecam szczerze w poszukiwaniu asortymentu dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej zajrzeć do sklepu https://caretero.pl/

27-07-2023 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,231
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: Dziecko
Uważam, że sport w życiu dzieci jaki dorosłych jest naprawdę ważny. Warto zarażać dzieci tego typu pasjami od najmłodszych lat. Mam zamiar wysłać dziecko na naukę pływania. Słyszałem że ta firma https://movecamp.pl/nauka-plywania/indywidualna/ posiada naprawdę atrakcyjną ofertę związaną z nauką pływania dla najmłodszych i nie tylko.

Moje poprzednie tematy:
01-08-2023 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #97
RE: Dziecko
Coraz częściej w rozmowach ze znajomymi poruszamy temat pasji naszych dzieci i przyznać muszę, że nie zawsze wygląda to tak różowo. Co robicie, aby wspomagać Wasze nastoletnie dzieci. Czy organizujecie im czas, czy dajecie wolną rękę? A może z okazji wakacji wysyłacie je na obozy młodzieżowe tematyczne, które mogą je zachęcić do poznania i rozwoju nowej pasji? Czytałam dziś o tym artykuł https://dzieciecyswiat.com.pl/blog/rodzi...owej-pasji. Ciekawa jestem, co o tym myślicie?

Moje poprzednie tematy:
04-08-2023 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #98
RE: Dziecko
A gdybyście sprawdzili sobie suplementy w ciąży ranking to które waszym zdaniem są najbardziej skuteczne i potrzebne?

Moje poprzednie tematy:
11-08-2023 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #99
RE: Dziecko
Zatkany nosek u dziecka to powszechny problem, szczególnie u niemowląt i małych dzieci. Istnieje wiele przyczyn zatkania nosa u dzieci, w tym infekcje wirusowe, alergie czy suche powietrze. Ważne jest aby utrzymać odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu, zwłaszcza w okresach o suchym powietrzu. Nawilżacz powietrza może pomóc w złagodzeniu zatkanego nosa.

Moje poprzednie tematy:
04-09-2023 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,398
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #100
RE: Dziecko
W pokoju każdego dziecka warto zainwestować w fotel gamingowy który rewelacyjnie posłuży zarówno do nauki jak i do spędzenia czasu podczas gier. DXRacer to producent foteli gamingowych z wysokiej półki który zapewnia nie tylko znany brand ale również możliwość dopasowania indywidualnych ustawień fotela pod użytkownika. Jakość wykonania i dbałość o zapewnienie odpowiedniego komfortu zadowoli Cię w 100%. Polecam szczerze.

06-09-2023 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co zrobić gdy dziecko nie chce się uczyć? Oliwa 0 1,014 03-10-2017 09:21
Ostatni post: Oliwa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS