Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowie
Autor Wiadomość
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #11
RE: Zdrowie
Chciałabym Wam polecić sprawdzić ofertę na stronie https://helpmedi.com.pl/produkt/aspirato...-dinorino/ , gdzie znajdziecie nebulizatory, aspiratory i inne produkty medyczne dla dzieci w atrakcyjnej cenie. Sama zdecydowałam się na zakup ich produktów i jestem bardzo zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
03-01-2023 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Zdrowie
O zdrowie trzeba dbać, bo wiadomo jak dzisiaj jest wiele tych wirusów, wszystkiego... Ale czy wiecie przykładowo na czym polega higiena nosa ? Jak właściwie zadbać o swój nos, a w szczególności o nosek dziecka? Warto takie rzeczy wiedzieć...

Moje poprzednie tematy:
04-01-2023 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Zdrowie
Nie tak dawno dużo osób polecało mi właśnie olejki eteryczne . Faktycznie jeśli chodzi o olejki to wybór jest tutaj bardzo duży, więc może akurat dobierzecie tutaj dla siebie coś odpowiedniego

Moje poprzednie tematy:
04-04-2023 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Zdrowie
Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chodzi o ból mojego kolana. Koleżanka doradziła mi, żeby w wolnej chwili skontaktowała się łzy w Centrum Medycznym Gamma, ponieważ mają w tym temacie naprawdę sporo doświadczenie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich pomocy.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2023 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Zdrowie
Zdrowie to bardzo szerokie pojęcie i w tym temacie wiele ciekawych informacji znalazłam korzystając z forum https://twojapsychiatria.pl/ Wątki jakie tam się znajdują pozwalają na znalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania i pogłębienie swojej wiedzy w miły sposób. Wizyta tam zawsze jest udana.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2023 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Zdrowie
Mamy lato w pełni i osoby mające uczulenie na pylenie traw i innych roślin nie mają łatwego życia. Na szczęście nie jesteśmy zostawieni w tych tematach sami sobie. Z pomocą przychodzi lekarz alergolog , który oprócz przepisania odpowiednich leków wskaże jak w skuteczny sposób unikać alergenów. To ważne.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2023 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Zdrowie
Wiele skutecznych tabletek na potencję bez recepty znajdziecie zaglądając do oferty sklepu https://potencja.net.pl/ W ich ofercie znajdują się zarówno te dla mężczyzn jak i kobiet. Ta forma zakupu jest bardzo wygodna jak również dyskretna. Złożone zamówienie otrzymasz ekspresowo i unikniesz niepotrzebnego zakłopotania jak przy wizycie w stacjonarnym punkcie.

28-07-2023 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Zdrowie
Planujesz zakup worka bokserskiego? Na stronie https://rybnicki.com/is,worek-bokserski-...20508.html znajdziesz informacje na ten temat. Dowiesz się, jakie są różnice między poszczególnymi modelami i na co zwracać uwagę przy wyborze worka bokserskiego. Trening bokserski może być świetną formą aktywności fizycznej i z workiem bokserskim możesz ćwiczyć w domu.

Moje poprzednie tematy:
28-07-2023 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Zdrowie
Aby być zdrowym i czuć się dobrze ważne jest aby dzienna dawka witaminy d dla dorosłych była odpowiednia. Witamina D pomaga organizmowi wchłaniać wapń z pożywienia, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowych i silnych kości. Niedobór witaminy D może prowadzić do osłabienia kości, zwiększonego ryzyka złamań i chorób kości, takich jak osteoporoza.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2023 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Zdrowie
Wydaje mi się, że witaminy, zdrowe odżywianie i odpowiednie ubranie dostosowane do pogody powinno wystarczyć. Dodatkowo raz w roku badanie krwi i usg jak was coś boli rzecz jasna, nie zaszkodzi, ja regularnie się zapisuję https://usg-warszawa.pl/

Moje poprzednie tematy:
01-08-2023 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rower to zdrowie Maria Pe 60 20,209 18-03-2024 17:22
Ostatni post: dajuber
  Zioła na zdrowie Kornelia 8 1,868 04-05-2023 14:29
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS