Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
własny biznes
Autor Wiadomość
czang
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: własny biznes
W biznesie trzeba stawiać na ciągły rozwój, żeby rozwijać firmę i nadążać za konkurencją. Zamierzamy skorzystać u siebie z usług firmy Multicontact.pl, która zajmie się dla nas telemarketingiem. Z ich ofertą zapoznaliśmy się na stronie https://multicontact.pl/ i postanowiliśmy spróbować. Znajdą nam nowych klientów, zadbają o dotychczasowych, będą sprzedawać nasze produkty, umawiać spotkania oraz poprowadzą windykację.

Moje poprzednie tematy:
    19-01-2023 16:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,363
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #32
    RE: własny biznes
    Warto też pomyśleć o posiadaniu w swoim lokalu gastronomicznym lodów rzemieślniczych. Bardzo fajnie wzbogacą ofertę a doskonały smak produktów oferowanych przez https://streetlod.pl/, zapadnie w pamięć wielu klientów. W tej firmie lody powstają z prawdziwej śmietanki, mleka i całych orzechów, owoców i bakalii. W potrzebne produkty zaopatrują się u sprawdzonych, lokalnych dostawców, bo wierzą, że jedynie z najlepszych składników mogą powstać doskonałe lody. Współpraca z firmą jest rewelacyjna. Zapewnią terminową dostawę a ty zdecydujesz który z ponad 200 smaków wybierasz.

    Moje poprzednie tematy:
    20-01-2023 12:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Henryk3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 701
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #33
    RE: własny biznes
    W biznesie, często przeprowadza się - https://www.zlubaczowa.pl/news/porady/10...-przydatne tak zwany due dilligance, to proces analizy i oceny, wartości naszej firmy. To bardzo drobiazgowe działania, usługa często obejmuje takie działy jak HR, finanse czy dział handlowy. Dane są bardzo dokładne i bardzo potrzebne, zarówno stronie sprzedającej jak i kupującej.

    Moje poprzednie tematy:
    21-01-2023 00:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: własny biznes
    Jeżeli potrzebujecie namiaru na sprawną firmę, która oferuje między innymi serwis urządzeń biurowych, to słyszałam, że tutaj https://euroimpex.pl/serwis-sprzetu-biurowego/ można liczyć na tego typu ofertę. Wspominał mi o tym miejscu mój znajomy i nie ukrywam, że mają naprawdę przystępne ceny, więc warto byłoby ich rozważyć. Dajcie znać, co na ich temat uważacie

    Moje poprzednie tematy:
    24-01-2023 17:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: własny biznes
    Wydaje mi się, że dosyć dobrym rozwiązaniem byłaby też jednak platforma szkoleniowa . Nie tak dawno właśnie natrafiłam na tą stronę i widziałam, że jeśli chodzi o szkolenia to są one jednak dosyć wartościowe, więc może jednak to będzie odpowiednia dla was decyzja.

    Moje poprzednie tematy:
    24-04-2023 11:36
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: własny biznes
    Na pewno w przestrzeni biurowej firmy warto zainwestować w wysokiej jakości wyposażenie biurowe. Dlatego jeżeli zabieracie się za poszukiwania tego typu rozwiązań to na pewno warto sprawdzić ofertę firmy Inprosystem https://inprosystem.pl/sklep/ u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór drukarek, kserokopiarek i niszczarek. Dzięki nim Twoja praca stanie się o wiele bardziej efektywna, a Ty oszczędzisz czas i pieniądze. A do tego również z opcja dzierżawy, dlatego po prostu odwiedź stronę internetową Inprosystem i zapoznaj się z bogatą ofertą urządzeń biurowych. Koniecznie daj znać na jaki wariant się zdecydowaliście.

    Moje poprzednie tematy:
    26-04-2023 16:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: własny biznes
    W każdym biznesie przyda się też stabilny i szybki internet dla firm. dziś większość firm z niego korzysta Smile a jeśli chodzi o konkretnego dostawcę to myślę, ze warto poczytać o firmie INEA. Wysoka jakość usług, szybka aktywacja, konkurencyjne ceny i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

    Moje poprzednie tematy:
    26-04-2023 19:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    malgosiaczek
    Member
    ***

    Liczba postów: 211
    Dołączył: Feb 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: własny biznes
    Jeśli myślicie o otwarciu sklepu stacjonarnego to pamiętajcie, że konieczny będzie zakup profesjonalnego wyposażenia. Klienci teraz bardzo zwracają uwagę na wnętrze sklepów, dlatego warto postawić na profesjonalne wykończenie. Ciekawe projekty oraz wyposażenie wnętrz oferuje firma https://ergostore.pl/oferta/ . Na ich stornie znajdziecie przykładowe realizacje.

    Moje poprzednie tematy:
    11-05-2023 15:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Aldonka88
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 385
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: własny biznes
    Cześć! Czy jesteście w stanie polecić bluecash? Tyle już o tym słyszałam, jako o dobrym sposobie wykonywania rozliczeń. To dzięki temu gotówka na koncie może pojawić się w ciągu jednego kwadransa. Tak się jednak o tym pięknie mówi, ale zastanawiam się nad tym, czy tak szybkie przelewy natychmiastowe mogą mieć jakieś wady? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2023 13:29 przez Aldonka88.)
    27-08-2023 13:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    foxi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 350
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: własny biznes
    Jak prowadzić swój biznes? Czy można liczyć na jakieś wsparcie? Oczywiście biznesmenii mają dużo problemów ze zmiennością przepisów związanych z prowadzeniem biznesu ale rynek nadrabia te problemy. Biura rachunkowe wesprą wasze firmy w kwestii przepisów podatkowych i księgowości a inne firmy np. biura konsultingowe czy kancelarie adwokackie pomogą wam w innych dziedzinach. Ostatnio w dziedzinie informatyki pojawiła się usługa kolokacji. Nie musicie mieć swoich serwerowni i wykwalifikowanych pracowników, którzy je obsługują... załatwi to właśnie kolokacja serwerów.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2023 09:07 przez foxi.)
    28-08-2023 09:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Własny biznes Karina 292 85,721 15-04-2024 20:13
    Ostatni post: dajuber
      Pomysł na biznes - bar sushi? karlow 35 13,306 03-03-2024 23:29
    Ostatni post: alicja930

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS