Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
własny biznes
Autor Wiadomość
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: własny biznes
Jeśli biznes internetowy to warto zastanowić się nad tym, aby stworzyć funkcjonalną i rozbudowaną aplikację mobilną, która generuje realną sprzedaż oraz zainteresowanie produktami/usługami. W naszym przypadku jej stworzeniem zajęła się firma appchance.com którą zdecydowanie można polecić ze względu na doświadczenie i umiejętności. Koniecznie dajcie znać jak to u Was wyszło i oczywiście na jakie kroki się zdecydowaliście w kierunku rozwoju swojej firmy oraz poprawy sprzedaży. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Moje poprzednie tematy:
15-05-2022 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: własny biznes
Ostatnio musiałam zamówić do swojej firmy kilka sprzętów związanych z działem IT, m.in. cisco asa 5555. Udało mi się znaleźć wiele ciekawych propozycji w tym zakresie na stronie sklepu sklep.comel-it.com, jeżeli również jesteście czymś takim zainteresowani to koniecznie sobie tam zerknijcie.

Moje poprzednie tematy:
16-05-2022 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: własny biznes
Akcesoria biurowe są w każdej firmie niezbędne. Na szczęście wszystko co nam potrzebne znajdziemy w ofercie sklepu online Biurwa: https://biurwa.pl/skoroszyt-esselte-vivi...2812283167 . Zachęcam do zakupów online w tym sklepie.

Moje poprzednie tematy:
16-05-2022 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: własny biznes
Od jakiegoś czasu szukałem dobrej firmy, która ma w swojej ofercie materiały i zaopatrzenie do laboratoriów, a także laboratoriów diagnostycznych. Muszę przyznać, że mój znajomy polecił mi fantastyczną firmę, którą znajdziecie tutaj: https://www.argenta.com.pl/Odczynniki-mi...cja-parowa . Jeśli szukacie odpowiedniego sprzętu w dobrej cenie jak, to pod linkiem na pewno znajdziecie to, czego szukaliście.

21-05-2022 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: własny biznes
Jeśli posiadacie sklep internetowy na platformie IAI, to możecie zwiększyć ilość klientów. Wystarczy, że podłączycie do waszych sklepów moduł ratalny iPłatności. Więcej informacji na temat tego systemu, znajdziecie pod tym adresem - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/dod...1235327036

Moje poprzednie tematy:
22-05-2022 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: własny biznes
Mój mąż właśnie prowadzi własną firmę transportową i czasem też zdarzają się jakieś usterki w samochodach. Dobrze jednak, że zawsze może liczyć na https://serwisalltrucks.pl/ . Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do spraw klientów

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2022 11:30 przez fatyka.)
01-06-2022 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: własny biznes
Ja tutaj akurat podrzucam do sprawdzenia bardzo fajny artykuł https://biznes-time.pl/jak-zdobyc-lojalnych-klientow/ z którego dowiecie się więcej na temat tego jak należy zdobywać nowych i lojalnych klientów, którzy chętnie będą do nas wracali. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami i dzięki temu każda osoba wyciągnie coś dla siebie i będzie mogła wprowadzić je w życie swojej firmy. Pozdrawiam serdecznie Wink

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2022 22:51 przez Aldonka88.)
21-07-2022 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: własny biznes
Własny biznes bez wątpienia warto rozwijać. W przeciwnym razie konkurencja szybko pozostawi nas w tyle a na to nie można sobie pozwolić. Wiele firm decyduje się na korzystanie z rozwiązań, jakie dają nam nowoczesne technologie. Taki call center outsourcing doskonale się sprawdzi. To nic innego jak automatyzacja wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych oraz przeniesienie części pracy zespołu firmy na inteligentnego bota.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2022 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: własny biznes
Moim zdaniem jednak dobry programista to podstawa

02-08-2022 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: własny biznes
Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości w zakresie wyboru odpowiednich mebli do swojego sklepu stacjonarnego to mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Toska Meble to producent mebli sklepowych w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na funkcjonalność, nowoczesny styl i trwałość. Mam nadzieję, że podejmiecie odpowiednie kroki i co najważniejsze ostatecznie wyjdzie to tak jak sobie planowaliście.

06-10-2022 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własny biznes Karina 292 85,721 15-04-2024 20:13
Ostatni post: dajuber
  Pomysł na biznes - bar sushi? karlow 35 13,306 03-03-2024 23:29
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS