Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt ogrodu
Autor Wiadomość
Werox963
Member
***

Liczba postów: 180
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Projekt ogrodu
Tworzenie zieleńców, to nie mały wyczyn. Od zawsze chciałem mieć piękny ogród w jakim mógłbym odpoczywać. Planowałem skorzystać z kompetentnej firmy by móc weselić się zielenią nieopodal mojego domu. W tym celu skorzystałem z usług ogrodyperspektywa. Profesjonalizm w w stosunku do klienta, a po drugie ekspresowa realizacja przy tworzeniu ogrodu. Jestem bardzo zadowolony i rekomenduję wszystkim kto tak jak ja chce cieszyć się pięknem ogrodu ogrody-perspektywa.com.pl.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2018 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Projekt ogrodu
Ja zastanawiam się, czy nie umieścić w swoim ogrodzie czegoś takiego, jak grow box. podobno świetnie to sprawdza się w przypadku, gdy zależy nam na uprawie roślin. Moim zdaniem taki grow box może być po prostu idealny, do tego jakiś dobry nawóz i wspólnie z grow box można stworzyć przepiękne rośliny.

Moje poprzednie tematy:
02-08-2018 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Projekt ogrodu
Mi właśnie na roślinach aż tak bardzo nie zależy, jedynie parę odpowiednio dobranych drzewek, piękny trawnik, no i jakiś nieszablonowy podjazd. Ogólną koncepcję mam, tylko ciężko jest mi sprecyzować do dokładnie i jak powinno być wykonane. Z tego powodu zastanawiam się właśnie nad zatrudnieniem profesjonalnej firmy, która wyręczyłaby mnie w tym. Wiele dobrego słyszałam o firmie ŻAK http://www.zakogrody.pl/, która działa w województwie mazowieckim. Mieliście już okazję oglądać ogrody zrealizowane przez nich? Coś pięknego!

Moje poprzednie tematy:
05-08-2018 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Projekt ogrodu
A macie jakies kamienie dekoracyjne w ogrodzie? Moja zona to sobie upatrzyla teraz https://www.bruk-bet.pl/produkty/kamien-dekoracyjny i wlasnie bedziemy zamawiac zeby sciezki zrobic Smile

Moje poprzednie tematy:
29-08-2018 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Projekt ogrodu
Moim zdaniem, jeśli zależy Wam na tym, żeby Wasz ogród wyglądał naprawdę pięknie i profesjonalnie, to lepiej zlecić to fachowcom. Jest wiele firm, które oferują projektowanie ogrodów Gdynia na przykład oferuje Wam wykonanie takiego projektu w firmie Cedrus, która ma już kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży. W internecie możecie znaleźć przykładowe zdjęcia ich ogrodów, na mnie zrobiły one ogromne wrażenie Smile

Moje poprzednie tematy:
09-11-2018 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
toddler00
Member
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Projekt ogrodu
Mój ogród to niezwykłe miejsce. Do ogrodu prowadzi ścieżka z kamieni porośnięta mchem. Na środku ogrodu stoi ogromny stary dąb, nieopodal drzewa znajdują się krzewy. Rosną tam maliny i agrest. Mam też niewielką ogrodzoną część w której znajdują się warzywa - pietruszka, koper, marchew oraz zioła. Problemem są jednak niespodziewane wizyty kreta. Postanowiłem zacząć z nimi walczyć i zatrudniłem firmę http://insector.pl/ zajmującą się zwalczanie kretów kraków. Kilka wizyt i już od ponad roku kret mnie nie odwiedza. Polecam tę firmę Smile

Moje poprzednie tematy:
20-11-2018 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mermagda0
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Projekt ogrodu
Każdy chce mieć ładny i zabdany ogród jednk to zadanie to spory nakład pracy. Do tego też powinniście zakupić odpowiednie narzędzia i środki pielęgnacyjne do ogrodu. Poprzeglądajcie sobie co proponuje wam sklep ogrodniczy https://gardenowo.pl Mają sporo ciekawych produktów.

Moje poprzednie tematy:
21-11-2018 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Clumok
Senior Member
****

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Projekt ogrodu
No, wykupienie takiego projektu ogrodu to super sprawa. Moja mama się od jakiegoś czasu skrada, aby przebudować ogród i wprowadzić trochę zmian. Zamówiłem projekt ogrodu i zastanawiałem się nad zamówieniem też wykonania (to taki wspólny rodzinny prezent na urodziny), ale jednak nie - mama kocha pracę w ogrodzie, więc dlaczego jej to odbierać Wink Po prostu pojechałem do sklepu ogrodniczego http://zielonehobby.com/ i kupiłem pokaźny zapas akcesoriów, narzędzi itp - wszystkiego, co może jej się przydać podczas realizacji projektu Wink

Moje poprzednie tematy:
11-03-2019 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Projekt ogrodu
Czasami aranżując swój ogród trzeba przeprowadzić pewne prace porządkowe. Przykładowo przyciąć drzewa. Jak nie możemy przeprowadzić samemu prace ogrodowe, można znaleźć specjalne usługi. Ja na szczęście mam odpowiednie narzędzi oraz sprzęt, także samemu planuje przeprowadzić tego typu czynności. Na stronie bozer.pl znalazłem jedynie ofertę wynajmu podestu ruchomego i z niej skorzystam.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2019 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Projekt ogrodu
A gdybyście chcieli kupić dobry sprzęt ogrodowy to polecam producenta https://www.stiga.pl/ wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy są najlepsi na rynku w stosunku ceny do jakości. Z resztą wejdźcie na ich stronę i sprawdźcie sami Wink

Moje poprzednie tematy:
22-02-2021 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pożyczka na altankę do ogrodu karolina77 6 536 21-04-2024 18:28
Ostatni post: karinos83
  Aranżacja własnego ogrodu laik66 12 704 16-04-2024 10:44
Ostatni post: Eagle

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS