Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrocław - sala konferencyjna
Autor Wiadomość
Anna K.
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wrocław - sala konferencyjna
Z własnego doświadczenia mogę ci poradzić we Wrocławiu Haston City Hotel. Co prawda urządzałam tam konferencję dopiero raz ale obiekt bardzo miło mnie zaskoczył. Zacznijmy od świetnej lokalizacji. Goście praktycznie z całej Polski i nikt nie narzekał na problem z trafieniem. Hotel ma strzeżony parking z tego co pamiętam, także każdy samochód był bezpieczny. Obsłudze nie mogę nic zarzucić. Mila, pomocna, profesjonalna. Najlepiej jednak wspominam same sale konferencyjne. Długo wybierałam. Na szczęście, że mieszkam na miejscu, to pozwolono mi obejrzeć je wcześniej. Sale konferencyjne piękne, profesjonalne, nowoczesne, a przytulne jednocześnie. Super sprawa. Wyposażone kompleksowo. Z tego co pamiętam to jest tam 8 sal konferencyjnych, przy czym jedna z nich mieści aż 600 osób. W mojej sali konferencyjnej znajdował się projektor multimedialny świetnej jakości. Nikt nie narzekał również na nagłośnienie. Wszędzie byłam słyszalna na całej sali. Wszystkie te udogodnienia były w naprawdę rozsądnej cenia. A gdyby była potrzeba noclegu, to jest to hotel z około 200 miejscami noclegowymi. Pozdrawiam

Moje poprzednie tematy:
    15-12-2018 19:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    RE: Wrocław - sala konferencyjna - Anna K. - 15-12-2018 19:14

    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Wywóz odpadów budowlanych Wrocław karumas 4 385 05-02-2024 15:37
    Ostatni post: dajuber
      Skuteczne osuszanie budynków - Wrocław? arlta777 2 262 09-11-2023 17:47
    Ostatni post: patisia78

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS