Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel biurowy
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,358
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #21
RE: Fotel biurowy
Osobiście jeśli chodzi o kwestie związane z biurem polecam zapoznać się z świetnym poradnikiem odpowiadającym na pytanie jak właściwie dobrać fotel biurowy premium . Przygotowała go firma DXRacer która specjalizuje się w tym temacie i jest jednym z liderów w produkcji wysokiej klasy produktów o wysokim standardzie użytkowania które są dobierane indywidualnie do użytkownika.

Moje poprzednie tematy:
03-03-2023 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Fotel biurowy
Fotel biurowy, bez wątpienia powinien być wygodny, ponieważ pracujemy na nim kilkanaście godzin dziennie. Moim zdaniem powinien również być reprezentatywny.
Jeśli szukacie takich foteli, to polecam ofertę sklepu - http://jardwaw.pl/. Zajmują się produkcją oraz importem mebli biurowych.
W ich ofercie są także meble wykonane z płyt mineralno – akrylowych.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2023 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Fotel biurowy
W biurze spędza się z reguły dużo czasu dlatego warto zainwestować o dobre wyposażenie. Przede wszystkim ważny jest dobór odpowiedniego fotela. Do wielogodzinnego siedzenia świetnie sprawdzają się fotele gamingowe firmy DXRacer. To nowoczesne fotele wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, świetnie wyprofilowane i z dodatkowymi poduszkami podpierającymi kręgosłup.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2023 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Fotel biurowy
Cześć! Zastanawiam się nad inwestycją w fotel biurowy ergonomiczny. Rozumiem, że mogą być droższe, ale czy warto, patrząc na długoterminowe korzyści dla zdrowia? Czy ktoś ma doświadczenie z takimi fotelami? Wstępnie znaleźliśmy ten sklep https://kupkrzeslo.pl/krzesla-biurowe/kr...gonomiczne . Jest tam wiele różnych ciekawych rozwiązań. Robił ktoś już zakupy w tym miejscu i może doradzić coś konkretnego, co faktycznie się sprawdzi. Nie chcę przepłacać.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2023 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotel gamingowy laik66 5 308 03-12-2022 09:55
Ostatni post: byniek
  Wygodny, skórzany fotel do salonu niemenka 28 19,605 03-06-2019 11:45
Ostatni post: becia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS