Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kantor online
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
kantor online
Witam! Może polecicie mi jakiś dobry i bezpieczny kantor online , szukam czegoś bezpiecznego i godnego polecenia . Kolega niedawno wymieniał w internetowym https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/
i jest zadowolony , korzystaliście może?

Moje poprzednie tematy:
11-05-2018 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: kantor online
Z tego kantoru akurat nie korzystałem, ale internetowe przewalutowania nie są mi obce, często je teraz realizuję przez Gieldawalut i szczere polecam. Nie tylko ze względu na atrakcyjne kursy walut ale też pewność prawnych przewalutowań przez całą dobę oraz przelewów.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2018 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: kantor online
Ja od wielu lat korzystam z Cinkciarza. Na samym początku jak powstał założyłam tam konto i tak już zostało. System wymiany waluty już opanowałam. Znam zasady. Nie ma co kombinować, bo kursy w kantorach internetowych i tak są do siebie zbliżone.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2018 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: kantor online
Zwłaszcza dla nowych klientów jest to bardzo ważne aby kantor online wyróżniał się intuicyjną obsługą, dobrze też jak na stronie można znaleźć informacje, żeby nie szukać ich gdzieś zapisanych drobnym druczkiem. Jednej z moich ulubionych kantorów fajnie to opracował w postaci pytań i wyczerpujących acz zrozumiałych odpowiedzi. W razie czego też w tygodniu zawsze ludzie są pod telefonem. A dobra obsługa to też ważny aspekt.

23-05-2018 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: kantor online
(23-05-2018 01:34)ArekW napisał(a):  Zwłaszcza dla nowych klientów jest to bardzo ważne aby kantor online wyróżniał się intuicyjną obsługą, dobrze też jak na stronie można znaleźć informacje, żeby nie szukać ich gdzieś zapisanych drobnym druczkiem. Jednej z moich ulubionych kantorów fajnie to opracował w postaci pytań i wyczerpujących acz zrozumiałych odpowiedzi. W razie czego też w tygodniu zawsze ludzie są pod telefonem. A dobra obsługa to też ważny aspekt.

Ja początkowo jak na Cinkciarzu konto założyłam i chciałam dokonać wymiany to dzwoniłam na infolinię. Pani bardzo mi pomogła i wyjaśniła. Prawda jest taka, że jeśli dokonujemy transakcji związanej z pieniędzmi po raz pierwszy to jesteśmy mocno nieufni i wtedy taka pomoc obsługi na pewno pomaga.

04-06-2018 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: kantor online
Sam fakt, że ludzie na infolinii udzielają rzetelnych informacji podnosi moim zdaniem zaufanie, a i fakt faktu doradztwo często się przydaje. Nawet stałym klientom. Mnie się raz taka sytuacja przytrafiłam że gdy zasilałem portfel w kantorze, źle wpisałem tytuł przelewu, a zorientowałem się gdy już go zrealizowałem. Wtedy zadzwoniłem i konsultant z Amronet skorygował to w 10 minut, konkretnie i sprawnie, bez kłopotu mogłem korzystać z pieniędzy.

04-06-2018 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kantor AnnaMaria 10 4,285 14-02-2024 16:51
Ostatni post: klaudia88
  zakupy online Sophiate 174 43,640 22-11-2023 19:22
Ostatni post: czang

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS