Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wycieczka_nareszcie
Autor Wiadomość
ikanika
Member
***

Liczba postów: 103
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: wycieczka_nareszcie
Marzą mi się wczasy na Bali. To zupełnie inny klimat, inna kultura i zwyczaje, a w dalszym ciągu można mieszkać we wspaniałych hotelach, które przystosowane są do turystów z Europy. Bali to moje marzenie https://duabenua.com/pl/atrakcje/bali/ .

Moje poprzednie tematy:
    30-06-2018 18:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maturzysta
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 419
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: wycieczka_nareszcie
    Ja kocham polskie góry i co rok zwiedzam inne miejsca Tym razem stawiam na okolice Szklarskiej. Tych rejonów wcale nie znam. Dodatkowo chcę odwiedzić Karczmę w Świerardów Zdroju http://swierkowakarczma.pl/ Cieszy się ona dobrymi opiniami w necie a serwuje kuchnię izerką której nie znam. Ogólnie jestem nastawiony na poznawanie nowych miejsc i smaków.

    Moje poprzednie tematy:
    30-06-2018 19:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Iryss
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: wycieczka_nareszcie
    Jak na razie robimy sobie z rodziną objazdówki po kraju. Takie weekendowe wyjazdy, albo dłuższy wypad w czasie urlopu. Nawet te weekendowe dzieciaki bardziej wolą, bo krótsze, mniej męczące. Wybieramy fajne miejsce, jeśli dalej to nocleg do tego. Ostatnio wracając przez Płock, dołożyliśmy nocleg w Amore żeby dołożyć na następny dzień jeszcze zoo dla dzieci. Fajnie, że są takie miejsca, gdzie można odpocząć po drodze, przenocować i jeszcze smacznie zjeść, w dobrej cenie, jak w Amore.

    Moje poprzednie tematy:
    15-07-2018 20:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rafon
    Member
    ***

    Liczba postów: 98
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: wycieczka_nareszcie
    Ja w wakacje planuje odwiedzić z plecakiem i namiotem kilka miast w Polsce. Może macie jakieś godne polecenia kampingi w Polsce? Wpisuje w google "kemping polska" i jest tyle wyników, że nie wiem co wybrać Big Grin

    Z góry dzięki za odpowiedzi.

    PS. Myślę o północnej Polsce

    Moje poprzednie tematy:
      02-04-2019 14:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Sadistic23
      Member
      ***

      Liczba postów: 64
      Dołączył: Jul 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: wycieczka_nareszcie
      Warto na taką wycieczke zabrac plecak, ktory będzie nie dośc że wygodny to jeszcze pojemny i miło bedzie sie nosił Smile Nie można powiedzieć, że każdy plecak się do tego nada ale warto szukać. Jednym z fajniejszych rozwiązań obecnie są plecaki https://bit.ly/2HaE42u. Pod tym linkiem znajciedzie cały wpis na ich temat - co, dla kogo i czy fajne Big Grin
      Moje poprzednie tematy:


      Mój blog United4.pl.pl, czyli moda młodzieżowa w designerskim stylu.
      02-04-2019 15:14
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tapikur
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,217
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: wycieczka_nareszcie
      U nas w firmie dość często organizujemy różnego rodzaju wycieczki. Zastanawiałam się gdzie tym razem najbardziej opłaca się wyjechać bo opcji jest wiele. My postawiliśmy na Pragę i tego przewożnika http://www.autobuswynajem.pl/ . W naszej firmie czesto korzystamy z jego usług.

      Moje poprzednie tematy:
      22-05-2019 12:11
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      PatrycjaM
      Member
      ***

      Liczba postów: 58
      Dołączył: Feb 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: wycieczka_nareszcie
      A ja znalazłam super wakacje do Hiszpanii ca CoralTravel Wink Zresztą korzystam z tego biura już kolejny rok i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Ceny w porządku plus hotele w porządku.

      Moje poprzednie tematy:
      27-05-2019 18:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda676
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,824
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: wycieczka_nareszcie
      Też przyznam szczerze, że jakaś wycieczka by mi się przydała. Najchętniej skorzystałabym z city breaks, ponieważ to jedna z moich ulubionych form wyjazdu. Kilka dni i zwiedzonych wiele różnych miejsc. Ostatnio dowiedziałam się, że fajne oferty są na stronie https://www.clickandgo.pl/holidays/city-breaks gdyby ktoś chciał spróbować.

      Moje poprzednie tematy:
      08-06-2019 10:26
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Dzennika5
      Member
      ***

      Liczba postów: 125
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: wycieczka_nareszcie
      Ja już też nie mogę się doczekać moich wakacji. Zaplanowałam sobie je na październik dopiero więc jeszcze mam sporo czasu. Postanowiłam poszukać czegoś na lasta, troszkę zaryzykuje i jeszcze w ogóle nie wiem gdzie polecę. Najważniejsze to tylko znaleźć loty w dobrych cenach no i też jakiś hotel, nie musi to być nic wygórowanego Smile Takie wakacje to też fajny pomysł na wypoczynek, nie zawsze wszystko musi być zaplanowane od A do Z, czasem warto postawić na przygodę i coś nowego Smile Polecam wam również spróbować coś takiego.

      Moje poprzednie tematy:
      08-07-2019 20:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Eagle
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 677
      Dołączył: Dec 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: wycieczka_nareszcie
      Jakby ktoś natomiast był zainteresowany zorganizowaniem wycieczki szkolnej to polecam zajrzeć na stronę http://www.gracetour.waw.pl/wycieczki-sz...nodniowe/. Taką wycieczkę da się zorganizować tanio i bardzo ciekawie.
      Moje poprzednie tematy:


      Energooszczędne domy z drewna
      15-07-2019 14:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS