Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
super mieszkania
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: super mieszkania
Bardzo dobrą ofertę mieszkań na sprzedaż ma to biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Proponuje mieszkania o różnym metrażu, standarcie. Bierze pod uwagę oczekiwania klienta.

Moje poprzednie tematy:
08-12-2020 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,073
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: super mieszkania
Ja bym już wolała Katowice jeśli chodzi o Śląsk, tam są nawet niezłe perspektywy dla młodych ludzi i nie brakuje ładnych osiedli w mieście, Nowy Brynów na przykład, są tam jeszcze wolne mieszkania, można o nie pytać.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2020 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: super mieszkania
Ożarów Mazowiecki jest też dobrą lokalizacją do zamieszkania. Blisko do Warszawy, dobre są dojazdy. Dobre opinie słyszałam o tym deweloperze https://homepremium.pl/mieszkania-w-ozar...zowieckim/

Moje poprzednie tematy:
16-12-2020 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: super mieszkania
Jesli chodzi o meble to polecam sklep ubieramy-meble.pl mają tu fajne pokrowce na meble dzięki czemu przetrwają przez długi okres czasu i nie trzeba będzie po roku wymieniać na nowe. U mnie taki sposób zastosowaliśmy z zoną i zdaje egzamin Wink

Moje poprzednie tematy:
17-12-2020 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: super mieszkania
mi się marzy by zrobić moje mieszkanie tak, by wyglądało dokładnie tak samo jak te prezentowane w katalogach wnętrzarskich. Ktoś ma pomysł jak ? Ja sama nie mam zdolności żadnych i pewnie skorzystałabym z pomocy jakiegoś architekta. Mieszkam w Szczecinie, jeśli ktoś z Was ma namiar na kogoś sprawdzonego to będe wdzięczna Smile

Moje poprzednie tematy:
26-01-2021 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: super mieszkania
(26-01-2021 08:51)veronaa napisał(a):  mi się marzy by zrobić moje mieszkanie tak, by wyglądało dokładnie tak samo jak te prezentowane w katalogach wnętrzarskich. Ktoś ma pomysł jak ? Ja sama nie mam zdolności żadnych i pewnie skorzystałabym z pomocy jakiegoś architekta. Mieszkam w Szczecinie, jeśli ktoś z Was ma namiar na kogoś sprawdzonego to będe wdzięczna Smile

veronaa a tak się składa, ze mogę Ci kogoś polecić, firmą Nm Szczecin Smile tworzyli moje mieszkanie jakieś pół roku temu i wyszło dokładnie tak jak to opisujesz - jak z katalogu Smile fajne jest to, ze ich oferta jest kompleksowa, masz projektanta, który tworzy projekt a potem nadzoruje prace ekipy, która go realizuje Smile tu możesz poczytać o całej ofercie https://projekt.nmszczecin.pl/. czy warto ? Bez dwóch zdań Smile to najlepsza inwestycja jaką mogłam zrobić ( zaraz po zakupie własnego M3 Wink )

Moje poprzednie tematy:
26-01-2021 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #97
RE: super mieszkania
Gdyby nie to, że nasze mieszkanie zostało zalane byłbym zadowolony, ale musiało coś się zepsuć po drodze. Jeśli chodzi o osuszanie po zalaniu warszawa, to firma https://optimal-osuszanie.pl/ wszystkim się zajmuje, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Moje poprzednie tematy:
26-01-2021 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #98
RE: super mieszkania
Tutaj: naklejkomania.eu/47-szablony-malarskie znajdziecie ciekawe szablony malarskie . To jeden z najtańszych sposób by odmienić wygląd ścian. Ja lubię od czasu do czasu coś we wnętrzu zmienić, ale nie zawsze jest na to budżet więc trzeba szukać ekonomicznych rozwiązań Wink To do takich należy.

Moje poprzednie tematy:
29-01-2021 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #99
RE: super mieszkania
Jak dla mnie mieszkanie jest ok, ale na krótką metę. Ja nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku przez całe życie. Obecnie mieszkamy u teściów ale jesteśmy w trakcie budowy domu - https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt i liczymy na to, ze do końca roku będziemy na swoim.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2021 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #100
RE: super mieszkania
Mnie zainteresowała oferta biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro ma duża ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Co mi się spodobało to przygotowany przez biuro pakiet dodatkowych usług dla swoich klientów. Muszę dowiedzieć się więcej szczegółów, korzystając z formularza kontaktowego.

11-03-2021 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Remont mieszkania Jędrzej 527 301,515 06-02-2024 11:08
Ostatni post: dajuber
  super pomoc na drodze malinak22 17 6,560 08-12-2023 15:12
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS