Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe jedzenie
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,224
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Zdrowe jedzenie
Moim zdaniem idealna warto również zakupić sobie jakieś zdrowsze przekąski. Uważam, że bardzo duży wybór tego typu produktów, w tym, tani olej z awokado, znajdziecie w tym sklepie internetowym: oleofarm24.pl . Myślę, ze posiadają ciekawe produkty, a w dodatku znajdziecie u nich nawet suplementy diety czy kosmetyki.

Moje poprzednie tematy:
23-05-2022 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,053
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #132
RE: Zdrowe jedzenie
Jeżeli szukacie sprawdzonego sklep internetowy z kawą oraz herbatą, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie m.in. kawę wietnamską oraz włoską. Jest to sklep, z którego oferty korzystałem wielokrotnie i nigdy nie było najmniejszego problemu.

Moje poprzednie tematy:
23-05-2022 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #133
RE: Zdrowe jedzenie
W tym roku postawiłam na zdrowe odżywianie. Ciekawym rozwiązaniem jest plan https://swigo.pl Zawiera on bardzo zdrowe w 100 procentach naturalne soki i smoothie. Możemy wybrać plan detox i równowaga czy na zdrowie. Napoje są w ten sposób stworzone, żeby zawierały wszystko czego potrzebuje mój organizm. Taki sok może zastąpić posiłek, na przykład drugie śniadanie
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
26-05-2022 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #134
RE: Zdrowe jedzenie
Zobacz sobie ofertę herbalife sklep online. Myślę, ze bez problemu znajdziesz tam przekąski oraz zdrowe dania dla siebie. W ofercie sa też suplementy diety dla sportowców. Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem stamtąd zdrowych batoników.

Moje poprzednie tematy:
26-06-2022 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,224
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #135
RE: Zdrowe jedzenie
Jak już rozmawiamy o gotowaniu, to przyznam szczerze, że ja ostatnio zaczęłam się zastanawiać, na jaki olej do smażenia najlepiej będzie postawić. Okazało się, że olej rzepakowy jest jedynym słusznym wyborem, więc myślę że warto sobie to zapamiętać.

28-07-2022 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #136
RE: Zdrowe jedzenie
Tutaj https://takeafruit.pl/blog/bakalie-co-to macie wyjaśnione co to są bakalie. Takie informacje mogą okazać się niezwykle praktyczne i pomocne. W ogóle na tym blogu znajdziecie wiele niezwykle ważnych informacji, dzięki którym można zdrowo się odżywiać. Przede wszystkim ważne jest to, aby wiedzieć co się je. Przemyślcie wszystko bardzo odkładnie.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2022 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #137
RE: Zdrowe jedzenie
Przy cięższych chorobach czy operacjach warto pomyśleć też o nutridrinkach. Również po covidzie - kiedy to wiele osób miewa problemy z apetytem i zwyczajnie nie chce jeść. Poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Nutrica. Bez problemu zakupicie je w aptekach DOZ w bardzo dobrych cenach.

Moje poprzednie tematy:
08-08-2022 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #138
RE: Zdrowe jedzenie
A ja muszę przyznać, że jestem ogromnym fanem zakupów spożywczych polski produktów online mieszkając w Niemczech i taką możliwość daje właśnie https://odpolaka.com/pl/menu/musy-owocowe-287.html. Przede wszystkim cała realizacja przebiegła pomyślnie, do tego mają bardzo dobre polskie ceny i brak problemów z terminowością dostaw, także robię sobie większe zamówienia online. No i mam wszystko czego mi brakuje mieszkając za granicą Smile

Moje poprzednie tematy:
22-08-2022 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #139
RE: Zdrowe jedzenie
Obecnie w sklepach internetowych zakupisz wszystko i polecam odwiedzić taki sklep best-market.pl/blog/smazone-kabaczki-letni-przysmak-z-ukrainy gdzie znajdziesz nie tylko masę przepisów na świetne jedzenie ale masz dostęp do produktów naszych wschodnich sąsiadów. Dzięki nim poznasz ich kulturę i na pewno zasmakujesz w ich ofercie.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2022 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #140
RE: Zdrowe jedzenie
W mojej kuchni zwracam ogromną uwagę na jakość produktów, z których korzystam.

nabijarka powermatic 4

Moje poprzednie tematy:
25-08-2022 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zdrowe przepisy dajuber 0 63 19-04-2024 11:29
Ostatni post: dajuber
  Zdrowe odżywianie Oliwia 239 69,798 11-04-2024 11:45
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS