Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecana restauracja w zabrzu
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,233
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Polecana restauracja w zabrzu
Cześć! Szukam klimatycznej restauracji w Zabrzu. Zależy mi na dobrej kuchni regionalnej bo będę miała gości którzy chętnie poznają potrawy regionalne. Co możecie polecić? Dużo pozytywnych słów słyszałam o tej polecanej restauracji w zabrzu http://restauracjaatmosfera.eu/. Ktoś z Was był tam może?

Moje poprzednie tematy:
28-03-2018 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Polecana restauracja w zabrzu
My jak chcemy wziąć gdzieś gości albo robimy jakieś imprezy rodzinne to w Dąbrowie Górniczej w Zajeździe Kwadrat - świetne jedzenie mają, na prawdę smaczne no i świeże wszystko i robione na miejscu a nie jakieś odgrzewane gotowce

Moje poprzednie tematy:
20-07-2018 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Polecana restauracja w zabrzu
My z kolei planujemy zorganizować przyjęcie rodzinne w domku myśliwskim koło Pszczyny, to niespełna godzina drogi od Zabrza Smile Impreza będzie w czerwcu, więc sądzę że doskonałym pomysłem będzie skorzystanie zarówno z restauracji jak i ogródka. Na stronie obiektu http://restauracjastyl70.pl/przyjecia/pr...znosciowe/ czytałem że jest też duży wybór w zakresie menu okolicznościowego, a sądzę, że dla gości to tak samo ważne jak miejsce i jego klimat. Wraz z rodziną jeszcze ustalamy co zamówić dla zaproszonych ,myślę że powinny mieć wybór: dania kuchni regionalnej jak również lżejsze, charakterystyczne dla kuchni nowoczesnej. Sam obiekt natomiast bardzo mi się spodobał, choć obejrzeć byłem w tym miesiącu. Wnioskuję zatem, że latem będzie po prostu pięknie.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2019 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bardzo dobra restauracja daniel4437878 2 117 25-04-2024 17:49
Ostatni post: littleprincces
  Bardzo dobra restauracja daniel4437878 1 118 12-02-2024 13:59
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS