Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urwane filmy
Autor Wiadomość
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #1
Tongue Urwane filmy
Straciliście kiedyś kontakt z rzeczywistością z powodu przedawkowania alkoholu? Jeśli tak to jaka była wasza najlepsza przygoda o której nie pamiętacie?

Pewien mój znajomy tak się opij gdzieś w Italii( nie pamiętam konkretnego miejsca, jak sobie przypomnę to napiszę) że obudził się na drugi dzień na Korsyce.

A o swojej przygodzie napisze potem ;p
Moje poprzednie tematy:


Sam na sam z betonem i muzyka na słuchawkach.
21-06-2012 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #2
RE: Urwane filmy
Na Ibizie xD w sumie do dzisiaj nie pamiętam jak dotarłam do domu z koleżanką (miała taki sam stan) pamiętam tylko jakieś urywki jak szłyśmy ale ile szłyśmy, czy kogoś spotkałyśmy nie pamiętam.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
21-06-2012 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #3
RE: Urwane filmy
Właśnie najlepsze są takie historie gdzie ktoś pamięta i opowiada co się działo, moi znajomi mają często kaca moralnego z tego powodu, a to co się ze mną działo to raczej przyjmuję ze śmiechem Smile

21-06-2012 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #4
RE: Urwane filmy
No coś ty ? Big Grin mi jest zawsze tak głupio haha Big Grin. A co do tematu to oprócz Ibizy to chyba tylko raz mi się tak zdarzyło u mnie w domu jak posiadówka mała była i właśnie jak mi opowiadali następnego dnia to mi głupio było masakra xD.

21-06-2012 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #5
RE: Urwane filmy
Co do tego kolegi który obudził się na Korsyce to swoją świadomość stracił gdzieś w Catanzaro. Najlepsze jest to że na Korsykę jest dość daleko. A historia autentyczna bo mój kuzyn z 2 kolegami po niego wyruszyli na ową Korsykę z Catanzaro, miał niezłego kaca.


Co do mojej przygody to najlepsza była jedna z 18-stek. Troszkę się spóźniłem z ziomkiem i żeby nadgonić piliśmy już wódkę do obiadu, nie zdążyłem sobie mięsa pokroić a już było na lane i co kęs to bania, skończyło się tak że po ok 1.5h straciłem świadomość, a po 6 godzinach imprezy pamiętam jak wysiadałem pod domem. Kompletnie nic nie pamiętam, ale podobno było śmiesznie, brałem się za wyrywanie znaków, gaszenie światła, dziwne tańce, jazda z kolegą na stacje i zaciąganie mu łapy w cinku bez uprzedzenia i takie tam.

21-06-2012 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #6
RE: Urwane filmy
Cóż. Ja wracając z imprezy (stosunkowo nie dawno) wywalałem się co dwa kroki na glebę, próbowałem się wspinać na znaki drogowe, tłumaczyłem drogę do miejscowości, która nie wiem gdzie leży, chciałem się wbić komuś na posesję(jak się później okazało na posesję policjanta) i zabić mu psa. Dwa razy samochody się zatrzymały i pytali czy nie potrzebują pomocy ze mną. Włamałem się na teren budowy centrum handlowego, pod domem darłem mordę MAMO WRÓCIŁEM! JESTEM W CHACIE! TU ADAM ! TWÓJ SYN KU*WA!

Nic nie pamiętam - wszystko mi opowiedzieli Big Grin
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2012 01:39 przez Jacky.)
22-06-2012 01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rybka1648
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: Urwane filmy
Bylam wkurzona . Wypilam pol litra w pare minut bez popijania . Jakies pare krokow do dyskoteki bylo . Wchodze tam ochroniarz do mnie gada : nie pij wiecej iii urwany film . Wiem ze zgubilam buta, wymiotowalam ojciec prowadzil mnie do domu . Wiecej tak juz nie robie , bo lipa .
Moje poprzednie tematy:


Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili
22-06-2012 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #8
RE: Urwane filmy
Ja tylko 3 razy w życiu lecz zawsze budziłem sie w swoim łóżku jak do niego doszłem do dziś nie wiem. Gdzie byłem dowiaduje sie na drugi dzień i potem kac vegaz powolutku przypominają mi co robiłem xd
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
22-06-2012 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #9
RE: Urwane filmy
hahaha xD nie zle macie filmy xD
Ja mialem cos takiego ze na jednego sylwestra poszlismy do kolegi, tam okazalo sie ze troche nas jest wiec impreza szybko sie rozkrecila xD wszyscy byli tak nawaleni ze o 2:00 wyszlismy na dwor swietowac nowy rok xD, pozniej gdy wrocil ojciec gospodarza zaczal wszystkich wyp*erdalac z domu, nie wiem jak to sie stalo, ale obudzilem sie mojej działe (5 km dalej) z kolega i kolezanka w lozku :O ale podobno tylko spalismy xD kolega tez nic nie pamieta XD
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
23-06-2012 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #10
RE: Urwane filmy
Juwenalia w tym roku, z kolegą na rynku wypiliśmy 0,5l , dwa szampany, po 2 piwa i poszliśmy w rynek na pochód studentów Big Grin Zaczepialiśmy każda dziewczynę przebraną jaka była, jeździliśmy wózkiem z bideronki, aż w końcu spotkaliśmy jakiegoś gościa który miał 1l gorzkiej żołądkowej i zapytał się czy się nie napijemy a my oczywiście że tak, wziąłem mu z ręki patrzę nie otwarta no to co otworzyłem przechyliłem jakieś 0.3l poszło kolega to samo i poszliśmy dalej łazić za 10 min podbiliśmy znów do niego i wypiliśmy resztę i jeszcze po 2 piwa, z tego co się dowiedziałem wchodziliśmy do sklepu przed którym rozdawali za darmo banany wzieliśmy te banany i kasjerce chcieliśmy je dać w zamian za 4 piwa, jednak ona nam ich nie dała Sad ale żebyśmy się odczepili dostaliśmy flagę Polski którą podobno sprzedaliśmy komuś za 3 szlugi a potem się jakoś rozdzieliśmy świadomość mi wróciła jak siedziałem w akademiku - nie mojej uczelni z dwoma ładnymi dziewczynami, kolega jak wrócił do domu to pytał się gdzie jestem, aż w końcu zaczął mnie szukać na FB hahaha Big Grin

23-06-2012 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS