Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auta poleasingowe-pomysł na biznes?
Autor Wiadomość
odeon
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Auta poleasingowe-pomysł na biznes?
Auta poleasingowe z polskiego rynku mają duże przebiegi, często są zaniedbane, a niekiedy też i drogie. Sprawdzamy, czy za granicą nie ma lepszych ofert. Dlatego wpadliśmy na pomysł z kilkoma osobami aby zacząć takie auta poleasingowe sprowadzać z zagranicy. Działa już wiele tego typu serwisów, choćby: https://www.carsontheweb.com/pl/cms/używ...y-holandii ale wnioskuję, że też zainteresowanie jest duże. Co sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
24-01-2018 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Auta poleasingowe-pomysł na biznes?
Wbrew pozorom nie wszystkie auta dostępne na polskim rynku są tak zaniedbane jak myślisz i nie warte swojej ceny. Przeczytaj poradnik zamieszczony na stronie https://motoryzacjaonline.pl/gdzie-kupic...easingowe/ a sam się przekonasz. Ja za salon VW FS STORE ręczę, bo sam mam stamtąd samochód- komfortowe Audi Q3 z rocznika 2019 , objęte gwarancją. Cena pojazdu nie byłą wysoka przy czym otrzymałem korzystne finansowanie w ratach. Uważam więc, że sprowadzanie poleasingowych maszyn z zagranicy to biznes, który ma szansę aczkolwiek musi liczyć się z silną konkurencją.

Moje poprzednie tematy:
07-10-2022 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup auta zgodnie z prawem zamówień publicznych marcela 2 2,004 05-03-2023 15:46
Ostatni post: ArekW
  Wynajem auta laik66 7 877 23-02-2023 11:54
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS