Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacyjne podróże
Autor Wiadomość
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Wakacyjne podróże
Nie każdemu udaje się we wakacje podróżować. Taka prawda, że duża część osób spędza po prostu wakacje w mieście i w tym również ja. Ale to nie znaczy, że trzeba się nudzić Wink

Moje poprzednie tematy:
30-08-2022 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #132
RE: Wakacyjne podróże
Poszukujecie jakiś fajnych i ciekawych kierunków? Jeśli tak, to zdecydowanie strona planetescape.pl. Znajdziecie tam różne oferty wyjazdów i wycieczek, nawet do dalekich krajów. Przepiękne rejony, lokalizacje i dobra organizacja wyjazdu. Czego chcieć więcej? Koniecznie zerknijcie, co proponują.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2022 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,053
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #133
RE: Wakacyjne podróże
Ja jeszcze czekam na swój urlop ale już zbliża się wielkimi krokami. Teraz już odliczam do wyjazdu.


__________________
żylaki łódź

Moje poprzednie tematy:
13-09-2022 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #134
RE: Wakacyjne podróże
Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Interesującym się podróżowaniem mogę polecić blog na temat podróżowania, gdzie znajdziecie wiele interesujących artykułów, w tym np. na temat Jezioro Garda . Jest to portal, która sam dość często odwiedzam w poszukiwaniu porad oraz informacji.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2022 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #135
RE: Wakacyjne podróże
Jeśli chcecie jechać w góry to polecam apartamenty z https://www.dreamapart.pl/miedzybrodzie Są ładne, zadbane i dostępne w dobrych cenach. Lokalizację mają super Smile Ja własnie zastanawiam się nad wyjazdem w góry w połowie listopada.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2022 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #136
RE: Wakacyjne podróże
Aktywnie spędzam jakikolwiek urlop więc nie dla mnie leżenie plackiem na plaży od świtu do nocy. Zwykle spędzamy po kilka dni w jednym miejscu i jedziemy w inne miejsce na kilka dni Smile W tym roku byliśmy w Hoteliku Szczęsne na MAzurach https://www.hotelik-szczesne.pl/ (polecam) i później w Sopocie także na kilka dni. Wracając zahaczyliśmy o 3-dniowy pobyt agroturystyczny na dolnym śląsku Smile

Moje poprzednie tematy:
10-11-2022 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,392
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #137
RE: Wakacyjne podróże
Spływ dunajcem z pewnością będzie dla Was jedna z niesamowitych atrakcji jaką dostarczy firma https://www.dunajecrafting.pl/. Posiadają ogromne doświadczenie w organizacji doskonałej zabawy dla osób prywatnych jak i firm. Z nim wypożyczysz kajaki, zorganizujesz nocleg w pięknym pensjonacie otoczonym niezwykłymi widokami oraz wiele więcej. Nie boją się nowych wyzwań i z zaangażowaniem urozmaicają swoim gościom czas. Jestem pewna że chwile spędzone podczas ich atrakcji będą niezapomniane.

Moje poprzednie tematy:
13-03-2023 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karo29
Senior Member
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #138
RE: Wakacyjne podróże
Jeśli macie właśnie taką koncepcję, to czemu nie pójść w tym kierunku? Ja wychodzę z założenia, że zawsze powinno się stawiać na takie wyjazdy, które realnie dają satysfakcję. Na stronie https://www.kochamwakacje.pl/obozy-taneczne czytałam o obozach dla młodzieży. Wydaje mi się to całkiem interesującą opcją, co o tym myślicie?

Moje poprzednie tematy:
    01-04-2023 22:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,470
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #139
    RE: Wakacyjne podróże
    To ja mogę polecić Wam fajny artykuł obrazujący jak zaoszczędzić na biletach lotniczych: https://pogoda.interia.pl/artykuly-spons...Id,6668451 . Podróżowanie z rodziną nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Dzięki planowaniu z wyprzedzeniem, elastyczności, porównywaniu cen oraz korzystaniu z programów lojalnościowych i kart kredytowych można znacznie obniżyć koszty lotów dla całej rodziny.

    02-04-2023 13:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #140
    RE: Wakacyjne podróże
    Przed wyjechaniem w podróż, szczególnie za granicę w miejsce, w którym jeszcze się nie było, warto poczytać artykuły o tym miejscu. Dzięki temu dowiesz się czego spodziewać się na wycieczce, jak się przygotować i przede wszystkim kiedy najlepiej jechać. Pod adresem: https://planetescape.pl/blog/malediwy-na...ze-swiata/ jest artykuł o Malediwach, które od zawsze mi się podobają.

    Moje poprzednie tematy:
    26-04-2023 18:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Plany wakacyjne Inka 13 8,778 16-08-2017 15:32
    Ostatni post: mali-nova
      Podróże po Azji a ubezpieczenie elenka 0 875 19-07-2017 18:44
    Ostatni post: elenka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS