Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wakacyjne podróże
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Ostatnio wpadłam na biuro podróży https://directspaintour.com/ , które przykuło moją uwagę, gdyż mają duży wybór kierunków turystycznych w Hiszpanii z ciekawą ceną. Jest tak podobno ze względu na to, że są nastawieni w szczególności na obsługę klientów polskich. Atutem tego biura jest też fakt, że specjalizują się w destynacji hiszpańskiej. Powiem Wam, że przeglądając ich stronę byłam mile zaskoczona.
Lepiej na własną rękę jechać na wczasy i samemu takie rzeczy organizować Tongue.
Organizacja wakacji na własną rękę może być ciekawe, ale troche czasu trzeba na to poświęcić. Takie biuro jest alternatywą dla leniwych.
ja w wakacje niestety pracuje :/
Mi się marzą wakacje w Brazylii, mam nadzieję, że uda mi się nazbierać wystarczającą ilość pieniędzy na następne wakacje i tam pojechać! Smile
Lubię sama planować swoje wakacyjne podróże. To prawda, ze zajmuje to trochę czasu, ale jest to czas spędzony produktywnie. Szczególnie jeśli takie wyjazdy planuje się wspólnie. Jesienią i zimą, długie wieczory to idealny czas, na to, aby poświęcić się planowaniu urlopu. My prawdopodobnie wybierzemy się na Mierzeję Wiślaną do jednego z apartamentów Sun&Snow.
Zgadzam się do tego zawsze wychodzi taniej.
Rzeczywiście mają dobrą ofertę Smile A możecie polecić mi jakiegoś ubezpieczyciela który ma dobrą ofertę na ubezpieczenie turystyczne do usa? Na własną rękę znalazłem coś takiego - https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turyst...ranica/usa - ale szczerze mówiąć chciałbym mieć wybór Tongue
Szkoda, że do wakacji jeszcze nieco ponad pół roku tęsknie za słońcem i opalaniem się Sad
Uwielbiam Hiszpanię! Dzięki, że podrzuciłeś tę ofertę tutaj, na pewno się na nią skuszę, tym bardziej, że wygląda na ciekawą Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie