Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakościowe ubrania
Autor Wiadomość
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Jakościowe ubrania
Ja również zwracam uwagę na jakość, ale jako że nie lubię wydawać dużych kwot na ubrania, staram się kupować ciuszki o przynajmniej dość dobrej jakości i w rozsądnej cenie. W tym celu często przekopuję Internet, by znaleźć odpowiedni sklep. Natrafiłam na przykład na ten https://estilex.pl/ , który, jak się później okazało, ma dobre opinie wśród moich znajomych. Myślę, że niedługo go przetestuję, zobaczymy czy mnie nie zawiedzie.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2018 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajak
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Jakościowe ubrania
(11-01-2018 22:20)diksi napisał(a):  
(11-01-2018 19:19)Hozbi napisał(a):  Niby tak, ale nie każdy lubi używane rzeczy. Ja np. sam bym nie wybrał się na zakupy do takiego sklepu, bo to do mnie nie przemawia po prostu. Wolę mieć nowe i nieużywane, bo wiem że jest w dobrym stanie. Poza tym wiele sklepów internetowych robi często wyprzedaże na których można nawet i za pół ceny kupić rzeczy. W militaria pl jest np. teraz taka właśnie wyprzedaż i kupiłem już parę rzeczy oszczędzając na prawdę dużo pieniędzy, a mam nowe.
widziałam że naprawdę jest bardzo dużo rzeczy poprzeceniananych i to naprawde w dobrych cenach. Sama się zastanawiam dla chłopaka nad kurtką brandit M65 skoro taka okazja Tongue
a mocno przeceniona? I czemu akurat ta?
(11-01-2018 22:20)diksi napisał(a):  
(11-01-2018 19:19)Hozbi napisał(a):  Są za 120zł ale i za 230zł. Raz, zależy gdzie kupujesz, a dwa zależy jakie chcesz kupić Smile
a znajdę też coś damskiego, bo szukam jakiś fajnych spodni taktycznych czy bojówek
patrz po prostu za mniejszymi rozmiarami
(11-01-2018 22:20)diksi napisał(a):  
(11-01-2018 19:19)Hozbi napisał(a):  Ja mam jeden plecak adidasa i osobiście jestem z niego bardzo zadowolony. Służy mi równie długo i dobrze jak taktyczny od wisporta z militariow. Wiec to tez chyba duzo zalezy od egzemplarza.
a ja ostatnio zakupiłam sobie torebkę pacsafe Tongue fajny patent na zatłoczone miejsca czy autobusy
robią super rzeczy ale ceny trochę duże :/ ja kiedyś siatkę chciałem kupić taką co sie na bagaż zakłada

Moje poprzednie tematy:
    22-01-2018 01:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Polariw
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 48
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Jakościowe ubrania
    (22-01-2018 01:09)kajak napisał(a):  a mocno przeceniona? I czemu akurat ta?

    Ale mówimy o m65 od Brandita, Texara, czy Helikona xD? bo wszyscy CI producenci mają ten model u siebie w ofercie Tongue

    (22-01-2018 01:09)kajak napisał(a):  patrz po prostu za mniejszymi rozmiarami

    Helikon ma damskie spodnie --> militaria
    pl/helikon/spodnie_helikon_women_s_utp_polycotton_ripstop_olive_drab_sp-utw-pr-32_p67968.xml?cat=1960 Wydają się być fajnie skrojone i ładnie leżeć: P

    A w ogóle co sądzicie o mechanixach ? Kumpela mi poleciła je jakos usper extra wow, ale jak spojrzałam na cenę to trochę mój entuzjazm opadł. Macie? Używacie? Co sądzicie ?

    Moje poprzednie tematy:
      25-01-2018 21:33
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dudson
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #14
      RE: Jakościowe ubrania
      Internet jest pełen niezwykłych i modnych ubrań, wystarczy nauczyć się szukać, kiedyś na stronie http://www.umalgosi.pl/tanie-markowe-ubrania/ był fajny artykuł o tematyce sklepów internetowych z ciuchami

      Moje poprzednie tematy:
      29-01-2018 22:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Kindzia0034
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 24
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: Jakościowe ubrania
      Również przykładam bardzo dużo uwagi do jakości ubrań. Lubię, kiedy służą one przez co najmniej kilka lat i pozostają w dobrym stanie. Dużo ubrań kupuję przez internet - https://www.sunstyle.pl/bluzy. Wystarczy znaleźć i sprawdzić dany sklep, żeby nabrać do niego zaufania i regularnie dokonywać w nim zakupów.

      Moje poprzednie tematy:
        30-01-2018 23:13
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        lirk
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,362
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #16
        RE: Jakościowe ubrania
        Po tego typu informacje zaglądaj na stronę http://www.kobiecymokiem.pl/druk-na-kosz...do-wyboru/ w sprawie ubrań nie ma chyba żadnego tak dobrego bloga

        Moje poprzednie tematy:
        05-02-2018 02:17
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        lolek59
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 532
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #17
        RE: Jakościowe ubrania
        Jakościowe ubrania można dzisiaj kupić w internecie. Bez problemu znajdziecie je w wielu sklepach internetowych. Patrzyłam tutaj https://amsustore.com/ na eleganckie i ładne sukienki, spodnie, bluzki. Będą idealne do pracy i też na specjalne okazje.

        Moje poprzednie tematy:
        22-02-2018 12:32
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Karina
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 721
        Dołączył: Jan 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #18
        RE: Jakościowe ubrania
        Ja wiem, że jakościowe sukienki okolicznościowe możecie kupić w https://sherrihill.com.pl/ . Fajny sklep internetowym, fajna jakość odzieży, a przy tym można przepięknie błyszczeć, bo co jak co ale sukienki mają piękne Smile

        Moje poprzednie tematy:
        27-02-2018 11:40
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        diksi
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 47
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: Jakościowe ubrania
        (25-01-2018 21:33)Polariw napisał(a):  Ale mówimy o m65 od Brandita, Texara, czy Helikona xD? bo wszyscy CI producenci mają ten model u siebie w ofercie Tongue
        tak zmieniając temat co sądzicie o takiej wiatrówce militaria pl/umarex/wiatrowka_glock_19_4,5_mm_5_8358_p95108.xml na urodziny dla brata, ogólnie interesuje się tą tematyka różne pistolety i te sprawy i też pyka sobie w asg

        (25-01-2018 21:33)Polariw napisał(a):  Helikon ma damskie spodnie --> militaria
        pl/helikon/spodnie_helikon_women_s_utp_polycotton_ripstop_olive_drab_sp-utw-pr-32_p67968.xml?cat=1960 Wydają się być fajnie skrojone i ładnie leżeć: P
        z tego co kojarzę to helikon to polska firma nie ? a jak z jakościa ubrań ?

        (25-01-2018 21:33)Polariw napisał(a):  A w ogóle co sądzicie o mechanixach ? Kumpela mi poleciła je jakos usper extra wow, ale jak spojrzałam na cenę to trochę mój entuzjazm opadł. Macie? Używacie? Co sądzicie ?
        uważam że jak kupisz mechanixy to już na długie sezony, kupujesz raz a porządnie Smile

        Moje poprzednie tematy:
          (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2018 17:57 przez diksi.)
          11-03-2018 15:20
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          alicja930
          Posting Freak
          *****

          Liczba postów: 999
          Dołączył: Nov 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #20
          RE: Jakościowe ubrania
          Niestety czasami nawet najlepszej jakości ubrania niszczą się w praniu. Jak temu zapobiec? Konserwacja odzieży to dobry sposób - tak wczytałam, ale powiem szczerze, że trochę się obawiam próbować. Mam nadzieję, że nic się nie stanie.

          Moje poprzednie tematy:
          15-03-2018 14:59
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            ubrania daniel4437878 5 315 07-05-2023 20:30
          Ostatni post: magda676
            Jak wybielić białe ubrania? malgosiaczek 0 197 21-12-2022 14:09
          Ostatni post: malgosiaczek

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS