Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakościowe ubrania
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jakościowe ubrania
Za każdym razem staram się sprawdzać czy jakość ubrania , które kupuje jest dobra. Przecież to istotne na co wydajemy gotówkę. Nie chcesz chyba kupić cos co rozleci się po pierwszym praniu. Dlatego też ja robie zakupy w miejscach takich jak to http://larado.pl/hurtownia-odziezy-damskiej/. Hurtownie odzieżowe są świetny miejscem na zakupy bo tam jakość jest dobra a i ceny przystępne.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2017 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ozzyon
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakościowe ubrania
ja kupuje w sprawdzonych sklepach. chociaz bądzmy szczerzy większosc sieciowek produkuje swoje ubrania w bangladeszu czy chinach

Moje poprzednie tematy:
23-11-2017 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: Jakościowe ubrania
Najlepiej zainwestować w dobrej jakości spodnie. Tutaj http://www.jeansdom.pl/pl_pl/meskie-spod...501-c.html są dostępne modele Levis 501 . Moje zdanie jest takie, że warto wydać więcej, aby kupić to, co naprawdę jest warte swojej ceny.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2017 03:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jakościowe ubrania
W internecie na pewno znajdziesz coś ciekawego, wystarczy trochę poszukać, można też inspirować się modowymi blogami, ja często odwiedzam http://www.szafamamy.pl/sklepy-z-odzieza...ropozycje/

Moje poprzednie tematy:
08-01-2018 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hozbi
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jakościowe ubrania
A czy to nie jest tak że za ceną idzie jakość? Moim zdaniem ten stosunek daje się zauważyć i to bez problemu. Kilka miesięcy temu kupiłem spodnie pentagonu i równocześnie z nimi dostałem od brata podobne ale nonamemowe spodnie taktyczne. Cóż... te otrzymane w prezencie nie wytrzymały tygodnie na obozie wojskowym, a pentagony cały czas służą. Myślę, że jakość = marka i cena.

Moje poprzednie tematy:
09-01-2018 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tuska11
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Jakościowe ubrania
hm wydaje mi się że zależy kto jaki ma zasób gotówki, teraz może jeszcze dla niektórych wydaje się że w second handach to wstyd kupować a tak naprawdę idzie znaleźć perełki znanych marek czy projektantów w bardzo dobrej jakości

Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 18:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Jakościowe ubrania
    (09-01-2018 16:37)Hozbi napisał(a):  A czy to nie jest tak że za ceną idzie jakość? Moim zdaniem ten stosunek daje się zauważyć i to bez problemu. Kilka miesięcy temu kupiłem spodnie pentagonu i równocześnie z nimi dostałem od brata podobne ale nonamemowe spodnie taktyczne. Cóż... te otrzymane w prezencie nie wytrzymały tygodnie na obozie wojskowym, a pentagony cały czas służą. Myślę, że jakość = marka i cena.
    to jakaś specjalna marka do odzieży taktycznej ? drogie są ?

    Moje poprzednie tematy:
      09-01-2018 22:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polariw
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Jakościowe ubrania
      Mam wrażenie, że teraz za coś porządnego trzeba po prostu zapłacić. Lepsze materiały niestety kosztują, ale przynajmniej kupując coś dobrego mamy pewność że nie wywalimy tego po 1 sezonie, bo się rozpadnie.. Ja ostatnio odpuściłam sieciówkowe zakupy i kupiłam plecak od Texara w militariach i muszę przyznać że jestem póki co zachwycona , bo sprawdza się wspaniale !

      Moje poprzednie tematy:
        11-01-2018 00:42
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Hozbi
        Member
        ***

        Liczba postów: 55
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: Jakościowe ubrania
        (09-01-2018 18:01)tuska11 napisał(a):  hm wydaje mi się że zależy kto jaki ma zasób gotówki, teraz może jeszcze dla niektórych wydaje się że w second handach to wstyd kupować a tak naprawdę idzie znaleźć perełki znanych marek czy projektantów w bardzo dobrej jakości
        Niby tak, ale nie każdy lubi używane rzeczy. Ja np. sam bym nie wybrał się na zakupy do takiego sklepu, bo to do mnie nie przemawia po prostu. Wolę mieć nowe i nieużywane, bo wiem że jest w dobrym stanie. Poza tym wiele sklepów internetowych robi często wyprzedaże na których można nawet i za pół ceny kupić rzeczy. W militaria pl jest np. teraz taka właśnie wyprzedaż i kupiłem już parę rzeczy oszczędzając na prawdę dużo pieniędzy, a mam nowe.
        (09-01-2018 22:17)diksi napisał(a):  to jakaś specjalna marka do odzieży taktycznej ? drogie są ?
        Są za 120zł ale i za 230zł. Raz, zależy gdzie kupujesz, a dwa zależy jakie chcesz kupić Smile
        (11-01-2018 00:42)Polariw napisał(a):  Mam wrażenie, że teraz za coś porządnego trzeba po prostu zapłacić. Lepsze materiały niestety kosztują, ale przynajmniej kupując coś dobrego mamy pewność że nie wywalimy tego po 1 sezonie, bo się rozpadnie.. Ja ostatnio odpuściłam sieciówkowe zakupy i kupiłam plecak od Texara w militariach i muszę przyznać że jestem póki co zachwycona , bo sprawdza się wspaniale !
        Ja mam jeden plecak adidasa i osobiście jestem z niego bardzo zadowolony. Służy mi równie długo i dobrze jak taktyczny od wisporta z militariow. Wiec to tez chyba duzo zalezy od egzemplarza.

        11-01-2018 19:19
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        diksi
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 47
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #10
        RE: Jakościowe ubrania
        (11-01-2018 19:19)Hozbi napisał(a):  Niby tak, ale nie każdy lubi używane rzeczy. Ja np. sam bym nie wybrał się na zakupy do takiego sklepu, bo to do mnie nie przemawia po prostu. Wolę mieć nowe i nieużywane, bo wiem że jest w dobrym stanie. Poza tym wiele sklepów internetowych robi często wyprzedaże na których można nawet i za pół ceny kupić rzeczy. W militaria pl jest np. teraz taka właśnie wyprzedaż i kupiłem już parę rzeczy oszczędzając na prawdę dużo pieniędzy, a mam nowe.
        widziałam że naprawdę jest bardzo dużo rzeczy poprzeceniananych i to naprawde w dobrych cenach. Sama się zastanawiam dla chłopaka nad kurtką brandit M65 skoro taka okazja Tongue


        (11-01-2018 19:19)Hozbi napisał(a):  Są za 120zł ale i za 230zł. Raz, zależy gdzie kupujesz, a dwa zależy jakie chcesz kupić Smile
        a znajdę też coś damskiego, bo szukam jakiś fajnych spodni taktycznych czy bojówek


        (11-01-2018 19:19)Hozbi napisał(a):  Ja mam jeden plecak adidasa i osobiście jestem z niego bardzo zadowolony. Służy mi równie długo i dobrze jak taktyczny od wisporta z militariow. Wiec to tez chyba duzo zalezy od egzemplarza.
        a ja ostatnio zakupiłam sobie torebkę pacsafe Tongue fajny patent na zatłoczone miejsca czy autobusy

        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2018 22:21 przez diksi.)
        11-01-2018 22:20
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          ubrania daniel4437878 5 308 07-05-2023 20:30
        Ostatni post: magda676
          Jak wybielić białe ubrania? malgosiaczek 0 193 21-12-2022 14:09
        Ostatni post: malgosiaczek

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS