Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycholog to nie wstyd
Autor Wiadomość
Bemos
Member
***

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: Psycholog to nie wstyd
Ostatnio w internecie napatoczyłam się na artykuł o tym na blogu - http://wydajnykomputer.com.pl/ .To wyjątkowo ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne super wiadomości.

Moje poprzednie tematy:
05-06-2019 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: Psycholog to nie wstyd
To prawda, leczenie nie jest powodem do wstydu, powiem więcej podziwiam tych któzy z własnej woli walczą z nałogami i lądują w miejscach jak Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Jest to najlepszy wybór jaki mogli podjąć. Na pewno warto o tym pomyśleć.

Moje poprzednie tematy:
10-06-2019 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: Psycholog to nie wstyd
Ja uważam, że pójscie do psychologa świadczy o tym, że na prawdę mamy dośc swoich problemów. Jest to bardzo dobre zagranie. Warto sobie samemu pomagac i korzystac z pomocy innych. Słyszałam, że dobrą placówką jest PsychoMedic w Łodzi.

Moje poprzednie tematy:
12-06-2019 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 579
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #84
RE: Psycholog to nie wstyd
(21-09-2018 11:30)jolajw napisał(a):  Dokładne - jeśli potrzebna jest pomoc, to naprawdę nie ma się czego wstydzić! Polecam zainteresować się taką ofertą, jaką oferuje klinika https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa w Warszawie. Zdaniem wielu pacjentów, to najlepsza klinika, która naprawdę potrafi pomóc w różnych chorobach i załamaniach nerwowych.

A Ty korzystałaś? Mnie najbardziej interesują spotkania ze specjalistą online. Widziałam, że u nich jest taka możliwość. Zastanawiam się czy skuteczność takich spotkań jest taka sama jak tych bezpośrednich. Może wiesz coś na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
17-06-2019 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: Psycholog to nie wstyd
Oczywiście, że skuteczność jest taka sama. Tylko forma komunikacji inna. Spotkania online to dobra opcja dla wielu osób - zapracowanych, z dziećmi, przebywających za granicą itp. Dobrze, że Psychomedic postawiło na takie rozwiązanie, bo wiem, że mają świetnych specjalistów.

Moje poprzednie tematy:
26-06-2019 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: Psycholog to nie wstyd
Nie uważam, żeby to był wstyd, ale sama też miałam problemy, żeby pójść do gabinetu. Miałam obawy, że nie będzie zachowana dostateczna dyskrecja. No i nie poszłam... Teraz wiem, że jest coś takiego jak spotkania online i z pewnością skorzystam. Klinikę Psychomedic od dawna miałam "na oku", a teraz, kiedy mogę się do nich zapisać online i skorzystać z porady online, z pewnością to zrobię.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2019 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natka17
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #87
RE: Psycholog to nie wstyd
Jeżeli czujecie, że wszystko was przeprasza przytłacza i macie już dość narastającego stresu to dobrym rozwiązaniem może być psychoterapia dorosłych wrocław Nie ma się czego wstydzić. W dzisiejszych czasach naprawdę dużo osób korzysta z takiego rozwiązania.

Moje poprzednie tematy:
28-06-2019 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #88
RE: Psycholog to nie wstyd
Oczywiście, że nie jest to żaden wstyd. Moim zdaniem jeśli istnieje taka potrzeba to powinniśmy poszukać pomocy właśnie u psychologa. Polecam zainteresować się Poradnią Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/ .

Moje poprzednie tematy:
26-04-2021 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #89
RE: Psycholog to nie wstyd
Oczywiście, że nie wstyd. W XXI wieku to norma, że chodzimy na psychoterapie. Psychoterapia w połączeniu z lekami bez recepty typu Neurexan w znakomitej części przypadków zastępuje tleki psychotropowe.

Moje poprzednie tematy:
05-05-2021 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #90
RE: Psycholog to nie wstyd
Oczywiście, że korzystanie z pomocy psychologa to nie wstyd. Co więcej, nie możemy zapominać, że chociażby badania kierowców poznań przeprowadza taki właśnie specjalista. Zresztą warto się do niego udać także w przypadku wszelkiego typu problemów natury psychicznej, aby móc uzyskać pełen spokój duchaSmile.

Moje poprzednie tematy:
07-05-2021 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomocy! Zastanawiam się nad kriolipolizą, ale nie wiem, od czego zacząć! Meggem 0 93 31-01-2024 22:47
Ostatni post: Meggem
  Rehabilitacja w domu - tak czy nie? Yayo 21 7,706 28-01-2024 20:16
Ostatni post: Aldonka88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS