Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchnia
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #201
RE: Kuchnia
Szczerze powiem Wam, że sklepów internetowych z różnego rodzaju akcesoriami kuchennymi można znaleźc mnóstwo, a ja teraz nad ofertą https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/wagi-analogowe/5459 się zastanawiam, bo w sumie wage kuchenną potrzebuje już od dawna. Zerknijcie jeśli się znacie na tym i doradźcie mi faktycznie cena idzie w parze z jakością.

Moje poprzednie tematy:
16-02-2022 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #202
RE: Kuchnia
Dużo rzeczy do kuchni można kupić tutaj https://tghome.pl/ Ja mam w planie wymienić garnki bo pamietają jeszcze moją babcie i część naczyń. A tu są piękne i w dobrych cenach. Gotowanie stanie się przyjemniejsze.

Moje poprzednie tematy:
17-02-2022 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,468
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Online
Post: #203
RE: Kuchnia
Poszukujecie mebli do aranżacji wnętrza? Polecam Wam stolik kawowy , jest to strona na której znajdziecie ofertę stolików które z pewnością przypadną Wam do gustu. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.

Moje poprzednie tematy:
18-02-2022 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #204
RE: Kuchnia
Jesli szukasz okapu do swojej kuchni to polecam okapy marki Ciarko Design. Oferta jest bardzo szeroka i jestem pewna, że bez problemu znajdziesz tam okap dla siebie. Ja zdecydowałam się na podszafkowy i jestem z niego zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
22-02-2022 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #205
RE: Kuchnia
Ostatnio właśnie kupiliśmy bardzo dobry ekspres do kawy z Breville. Sprawdził się super, działa bez żadnych zastrzeżeń i w końcu możemy się napić dobrej i aromatycznej kawy

Moje poprzednie tematy:
23-02-2022 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #206
RE: Kuchnia
Warto też zainteresować się meblami od https://layman.pl/pl/ , mają w ofercie ciekawe rozwiązanie mianowicie meble modułowe które teraz cieszą się ogromną popularnością. W sam raz nadają się do wnętrz zaaranżowanych w sposób nowoczesny

Moje poprzednie tematy:
26-02-2022 04:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,051
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #207
RE: Kuchnia
Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z produktami spożywczymi? Jeżeli chodzi o mnie, to uwielbiam urządzać grilla, ponieważ jest to idealne rozwiązanie na spotkanie ze znajomymi, a wszelkie mięso kupuje tylko i wyłącznie w sklep masarski .

Moje poprzednie tematy:
27-02-2022 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #208
RE: Kuchnia
Myśleliście może o tym by stworzyć małą spiżarnię w kuchni? Ostatnio znalazłam bardzo dobre meble w https://www.sfmeble.pl/inspiration/mala-...-wydzielic . Wyróżniają się one wysoką jakością i bardzo dobrą ceną także warto na nie postawić

02-03-2022 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #209
RE: Kuchnia
Pomyśl też koniecznie o profesjonalnym sprzęcie gastronomicznym. Myślę, że zainteresować Cię powinny na przykład różne akcesoria gastronomiczne. Znajdziesz je na przykład w sklepie online Polmarkus: https://sklep.polmarkus.com.pl/okragle/r...-cm-h-8-cm .

Moje poprzednie tematy:
08-03-2022 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #210
RE: Kuchnia
A co powiecie na kuchnie z wyspami ? Moim zdaniem jest to najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie

10-03-2022 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kuchnia turecka laik66 0 407 20-03-2022 20:13
Ostatni post: laik66
  Kuchnia gustav 161 111,572 08-12-2021 22:10
Ostatni post: Karina

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS