Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatna opieka medyczna
Autor Wiadomość
foxi1
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: Prywatna opieka medyczna
Myślę ,ż dzięki prywatnej opiece medycznej pacjenci mogą poczuć jak na prawdę może wyglądać leczenie pacjentów. Zgodzę się ,że to kosztuje ale coś za coś, tak już jest. Znajomy od kilku już lat prowadzi gabinet lekarski i wychodzi mu to na prawdę dobrze. Pacjentów i to zadowolonych wcale nie brakuje. Ostatnio zainstalował w swoim gabinecie specjalny program do gabinetu lekarskiego. To taka aplikacja , dzięki której pacjencie obsługiwani są dużo sprawniej a dokumentacja medyczna prowadzona jest w formie elektronicznej.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2022 07:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kokier
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: Prywatna opieka medyczna
Na moim zdaniem to też kwestia wieku. Na pewnym etapie życia po prostu prywatna opieka medyczna jest moim zdaniem niezbędna, bo zależy Ci na szybkich badaniach, wizytach, konsultacjach i jest ich sporo. Ja tego nie potrzebuję. Mam do zrobienia USG, to zgłaszam się do https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Mam to załatwione w ciągu kilku dni, na wysokim poziome, z konsultacją i zaleceniami. Nawet by mi przez myśl nie przeszło szukanie tego na innych zasadach.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2022 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: Prywatna opieka medyczna
Apteka Nowa Farmacja ma bardzo bogatą ofertę. Nie tylko leków - ale też różnych suplementów i kosmetyków. U nich zamówicie między innymi takie preparaty jak https://www.nowafarmacja.pl/zestaw-maxon...x-4-sztuki . Polecam poczytać o ich właściwościach.

Moje poprzednie tematy:
    27-04-2022 16:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,386
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Online
    Post: #144
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Jeśli szukasz przychodni, w której spotkasz sprawdzonego specjalistę w zakresie ginekologii to polecam https://innova-med.pl/specjalizacje/gine...loznictwo/ . Jest to nowoczesna placówka, która oferuje usługi medyczne najwyższej jakości. Odznacza ich profesjonalna i doświadczona kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz szeroki i zróżnicowany zakres usług. Odpowiednie badania pozwalają na ocenę stanu zdrowia, po drugie mogą uchronić przed rozwojem groźnych dla zdrowia i życia chorób.

    Moje poprzednie tematy:
    05-07-2022 09:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Konstancja99
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 603
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #145
    RE: Prywatna opieka medyczna
    W nagłych przypadkach med24 się super sprawdza. Ostatnio synek miał zapalenie ucha, był wieczór piątkowy no i wiadomo nie było już nikogo w przychodni. Zapłaciłam za wizytę najpierw i później pani doktor do nas oddzwoniła i przeprowadziła wywiad.

    Moje poprzednie tematy:
    19-07-2022 08:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,231
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #146
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Przebywając w takim miejscu jak szpital, czy ośrodki lecznicze musimy ubierać fartuchy jednorazowe z fizeliny https://sklep.gro-tex.com.pl/163-ochrona-ciala . Fartuch z fizeliny pełni tam funkcję ochronną i jest przeznaczony dla odwiedzających. Fartuchy ochronne są przeznaczone do jednorazowego użytku.Warto zaopatrzyć się w takie , zawsze jest to jakaś ochrona.

    Moje poprzednie tematy:
    19-07-2022 12:22
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #147
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Ja też już od wielu lat leczę się tylko prywatnie. Tak jest zdecydowanie wygodniej i szybciej. Jeśli ktoś z Was szukałby namiaru na dobrego lekarza medycyny pracy to warto zgłosić się do przychodni Medivita na Mokotowie. Bardzo szybkie terminy ( nawet z dnia na dzień), profesjonalna obsługa i niewysokie ceny. Najlepsze jest to, ze takie konsultacje mogą się odbywać także online.

    Moje poprzednie tematy:
    28-07-2022 14:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #148
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Jeśli mamy w planach skorzystać sobie z odpowiedniej opieki medycznej i jeśli poszukujemy dla siebie np. odpowiedniego kardiologa, to polecam sprawdzić sobie https://www.kardiologkielce.com/badania-diagnostyczne/ . Tutaj macie całą ofertę, jak i opis badań wykonywanych w tym miejscu.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2022 03:31 przez magda676.)
    09-08-2022 02:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #149
    RE: Prywatna opieka medyczna
    (28-07-2022 14:47)fiona11 napisał(a):  Ja też już od wielu lat leczę się tylko prywatnie. Tak jest zdecydowanie wygodniej i szybciej. Jeśli ktoś z Was szukałby namiaru na dobrego lekarza medycyny pracy to warto zgłosić się do przychodni Medivita na Mokotowie. Bardzo szybkie terminy ( nawet z dnia na dzień), profesjonalna obsługa i niewysokie ceny. Najlepsze jest to, ze takie konsultacje mogą się odbywać także online.


    takie konsultacje online ze specjalista to rzeczywiście super rozwiązanie i duże udogodnienie dla pacjenta. Jeśli nie ma potrzeby wykonywania na miejscu dodatkowych badań to wystarczy tylko konsultacja przez internet Smile

    Moje poprzednie tematy:
    17-08-2022 11:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #150
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Jeżeli dotknie was uraz ręki, to myślę, że nie ma na co czekać, tylko lepiej od razu wybrać się do specjalisty. Jeśli chodzi o Warszawie, to słyszałam, że w CM Gamma na ul. Borowieckiej podejmują się nawet bardzo skomplikowanych przypadków. Pracują tam sami specjaliści, więc możecie liczyć na profesjonalizm.

    Moje poprzednie tematy:
    25-08-2022 15:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Prywatna placówka świadcząca usługi zdrowotne. kalii 13 1,817 30-08-2023 14:43
    Ostatni post: zosienka
      Dobra opieka weterynaryjna Emma 0 262 07-02-2022 11:14
    Ostatni post: Emma

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS