Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy nordic walking odchudza>
Autor Wiadomość
Danka
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Czy nordic walking odchudza>
Wszystko zależy od tego co kto lubi, mojego brata bym do tego nie pogoniła, ja wbrew pozorom, pomimo iż nie jestem jeszcze aż tak stara, a przynajmniej za takową się nie uważam, to jestem już że tak napisze w wieku osób pracujących. Niestety pracę mam siedzącą, więc po średnio 10 godzinach za przeproszeniem z dupskiem przyspawanym do krzesła i patrzeniem się w cyferki na monitorze, mam po prostu dość. Nerwówka i codzienny stres, bo błąd przy wprowadzaniu danych może mieć bardzo poważne konsekwencje i to dla naszych klientów, też nie sprzyja temu aby po pracy biegać i dać z siebie wysiłek większy niż intensywny spacer. Tak więc nordik jest a właściwie był dla mnie idealny i waga może aż tak błyskawicznie nie spadała, ale przynajmniej nie rosła. A pisze był, bo okazało się, że coś zaczęło mnie pobolewać w kolanach. Rodzinny rozłożył ręce, on nie jest ortopedą. Po wielu burzach (w końcu jestem młoda, ból kolana to nic wielkiego, a może po prostu symuluję i chcę "wyłudzić usługę z NFZ") dał mi skierowanie do takowego. Jak zobaczyłam termin, gdy się chciałam zarejestrować, to mi ręce opadły. Koniec końców, koleżanka poleciła mi Pana Jędrzeja Kosmowskiego i udałam się do niego. I jestem bardzo zadowolona, raz, że lekarz i miły i bardzo kompetentny (jak poczytałam opinie). Dwa okazało się że w moim przypadku, pomimo wielu, mam poważne problemy z kolanami, i musze szczególnie o nie dbać, stąd też musze uważać co ćwiczę i jak ćwiczę. Swoją droga, gdyby nie to i ta wizyta, to pewnego dnia intensywnym spacerem, bądź ćwiczeniami na siłowni (rzadko, ale chodziłam) mogłam sobie załatwić wózek inwalidzki "w zestawie". Tak więc ćwiczenia jak najbardziej tak, ale i również dbanie o zdrowie oraz nie lekceważenie nawet najmniejszych problemów

Moje poprzednie tematy:
09-04-2015 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy nordic walking odchudza> - Danka - 09-04-2015 13:13

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dieta surowa - czy to działa? Spartanka20 6 480 19-04-2024 12:04
Ostatni post: dajuber
  Czy zdrowo się odżywiacie? kona 83 31,430 15-04-2024 12:17
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS