Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
Autor Wiadomość
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
Złuszczanie skóry można sobie robić co jakiś czas i można też znaleźć sporo kosmetyków tkich jak peelingi. Nawilżenie ciała jest dla mnie ważne. Mam krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann i smaruję się nim po kąpieli. Dobrze dba o moją skórę.

Moje poprzednie tematy:
04-07-2019 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
Kosmetyki to jedno, a zabiegi kosmetyczne to drugie i jak mam być szczera, to regularne wykonywanie takich zabiegów, w znaczący sposób pomaga poprawić wygląd twarzy czy ciała. Ważne tylko, abyście wybrali specjalistów w swoim fachu. Bez wahania mogę wam polecić tę klinikę https://jadoreinstytut.com/warszawa/ofer...-zabiegow/ - tym bardziej, że ceny zabiegów nie są wygórowane.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2019 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
moim hitem jest pomadka nawilżająca która regeneruje moje usta w kilka minut, bo mam z nimi straszny problem https://nonamewoman.com/spierzchniete-su...-zaradzic/ lubię też stosować peelingi do ust, bo wtedy wargi sa bardziej napięte i mniej wysuszone, a ja mam własnie straszny problem z ustami, przez cały rok.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2019 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Waleriaa
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #84
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
U mnie takim hitem jest szczoteczka soniczna https://www.permanent24.pl/pl/p/Wodoodpo...we-NFC/378 . Korzystam z niej od ok. miesiąca i teraz nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez niej Smile

Moje poprzednie tematy:
30-12-2020 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
u mnie takim hiciorem są na pewno te pomadki w płynie z serii Variete z Eveline Cosmetics Smile nie dość, ze kolory pięknie się prezentują na ustach ( mam kilka kolorów) to jeszcze rewelacyjnie nawilżają i pielegnują usta ( w składzie jest kwas hialuronowy).

Moje poprzednie tematy:
02-11-2021 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
Zależy czy mówimy o kolorówce czy o kosmetykach pielęgnacyjnych. U mnie, jeśli chodzi o te drugie, to od jakiegoś czasu zdecydowanie wygrywa serum z Mixy, z linii Hyalurogel, które odkryłam niedawno. Świetny skład i jeśli chodzi o pielęgnację, to zdecydowanie jest mój hit.

Moje poprzednie tematy:
21-11-2021 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #87
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
(13-06-2019 19:42)persymona napisał(a):  Skarpetki scholl z olejkiem kokosowym, skóra jest po nich super miękka, delikatna. Dobrze jest przed zrobić złuszczanie skóry, ja akurat pilnikiem scholl dokładnie ścieram a potem na 20 minut skarpetki.allegro.pl/oferta/scholl-skarpetki-nawilzajace-z-olejkiem-kokosowym-7899193244

Te skarpetki są doskonałe, noszę jej do mojej babci. Dom opieki nie zapewnia takich rarytasów - więc ja mogę o nią w taki sposób dodatkowo zadbać.

-----------
http://wiejskieklimaty.net/dom-opieki-szczecin

[Obrazek: posiadlosc-01.jpg-nggid0236-ngg0dyn-400x...10t010.jpg]

Moje poprzednie tematy:
23-11-2021 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #88
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
w kwestii paletek to bez dwóch zdań nowa SHOCKING NUDES z Eveline Smile niby tylko 12 kolorów a możliwości na makijaż oka całe nóstwo Smile super, ze są tu i cienie matowe i błyski. saq dobrze napigmentowane a do tego łatwo się blendują. Do końca miesiąca są na promocji z okazji Black Weeks w sklepie internetowym firmy Smile

Moje poprzednie tematy:
26-11-2021 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #89
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
Ostatnio sprawdzałem oferty kilku sklepów internetowych i z tego co udało mi się zaobserwować odpowiedniki perfum są bardzo popularne. Dużo kobiet zamawia coś takiego zamiast wydawać pieniądze na drogie i markowe perfumy. Co sądzicie na temat takiego rozwiązania?

Moje poprzednie tematy:
09-12-2021 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #90
RE: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://pierwszamilosc10.pl

Moje poprzednie tematy:
09-12-2021 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie kosmetyki?? darianna 43 26,624 Wczoraj 19:31
Ostatni post: fromja
  jakie łóżeczko dla dziecka ? maminka 32 36,892 26-03-2024 20:35
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS