Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie są Wasze hity w kosmetyczce?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dziewczyny, jakie kosmetyki absolutnie kochacie? Które z Waszych kosmetyków uważacie za kompletne hity?
Ja jaram się moim nowym tuszem od Eveline za 12,99, uwielbiam także wysuszacze do paznokci oraz krem z Ziaji do skóry suchej Smile
A co te wysuszacze robią? Big Grin
Nie zupełnie w kosmetyczce ale puder unoszący włosy od nasady. Rewelacyjny sypiemy odrobinę a włosy uniesione bez zbędnego tapirowania i wyrywania przy tym masy włosów.
Fajnie wytłumaczone. Znasz się na tym? Smile
Ostatnio zakochałam się w rozświetlaczu Smile
A ja zawsze byłem ciekawy, czemu kobiety otwierają usta, kiedy się malują. Fajny artykuł o tym na botaak.pl udało mi się znaleźć.
Ja uwielbiam podkład Bourojis 123 i tusz do rzęs z Essence, pogrubiający. Ten tusz jest fajny daletego, że pogrubia od pierwszego użycia, a inne trzeba trochę mieć, aż zgęstnieją, by dobrze pogrubiały.
A co myślicie o podkładach do ciała używanych, żeby pokryć jakieś blizny czy pajączki? Stosowałyście kiedyś?
Moich hitem jest woda termalna Uriache.
Jeżeli szukacie czegoś dla swoich mam, to w kosmetyczce mojej mamy ostatnio hitem stał się ten krem liftingujący http://www.ezebra.pl/product-pol-15056-E...I-NOC.html . Być może pomoże on Waszym mamom. Jest on dla skory dojrzałej i filtr UV wynosi 8
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie