Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Autor Wiadomość
Folijka
Member

Liczba postów: 225
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Moim zdaniem dobrym pomysłem na taki prezent - wyprawkę będą kosmetyki dla niemowlaka. Na pewno się przydadzą, bo odpowiednia pielęgnacja to podstawa, a przynajmniej u mnie bardzo szybko się zużywały, więc taki prezent na pewno byłby praktyczny. Wybór jest bardzo duży, nie wiem ile masz przeznaczonych środków na to, ale możesz zobaczyć kremy dla niemowląt, pielęgnacyjny płyn do kąpieli, mleczko, oliwkę, żel do mycia twarzy, szampon i wiele innych. Można z takich produktów stworzyć naprawdę fajny zestaw.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2020 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Member

Liczba postów: 220
Moim zdaniem jeszcze kołdra bambusowa i poduszka byłaby dobrym rozwiązaniem dla tego maluszka, co ma rączki takie małe, że tylko schrupać. Piękne są te bambusowe rzeczy!

Moje poprzednie tematy:
02-03-2020 16:19
ninjaa
Member

Liczba postów: 177
Nie zapominajmy o spacerówce. Jeżeli ma być poręczna , prosta w obsłudze ale również solidna , lekka i zwrotna to Euro-cart Spin jest dla was. Do tego posiada fajne zabezpieczenie krokowe i można ją złożyć jedną ręką.

Moje poprzednie tematy:
18-03-2020 21:48
Karo29
Senior Member

Liczba postów: 352
Jasne, to bardzo ważna kwestia. W końcu jeśli Wasze dzieci nie będą prawidłowo odżywione, to może się to odbić na ich zdrowiu. Właśnie dlatego warto sprawdzić mleko nan 1 opinie i na tej podstawie podjąć decyzję. Nie odpuszczajcie tego tematu.

Moje poprzednie tematy:
14-04-2020 16:30
evelinka23
Member

Liczba postów: 88
my z rodzicami kupiliśmy mojej siostrze jak urodziła wózek i trochę ubranek. Myślę, że to bardzo dobry prezent  Siostra ma jednak spory problem z Maciusiem ponieważ często pojawia się u niego wysypka, chodzi po lekarzach, zmienia mu mleko itd. Ale nawroty wysypki pojawiają się często, niedawno szukała jakiegoś sprawdzonego środka do prania, które by dobrze spierało plamy i nie wywoływało dodatkowo reakcji alergicznej. Sam tez szukałem jakiegoś rozwiązania by pomóc siostrze i Maciusiowi i tak trafiłem na produkt od BioeXperta Eco saszetki poczytałem o nich i zamówiłem. Siostra jest z nich bardzo zadowolona, ponieważ dobrze usuwają zapach z prania i lekkie zabrudzenia, jeśli pierze mocno zabrudzone rzeczy to najpierw to robi w zwykłym proszku do prania, a później pierze za pomocą saszetki, wtedy pranie jest bez zapachu i resztek proszku… Zauważyła, że u Maciusia po założeniu ubranek pranych w saszetce nie ma mocnych zaostrzeń alergii, zatem polecam i wam spróbować tego magicznego produktu

Moje poprzednie tematy:
24-04-2020 13:02
spryciula13
Senior Member

Liczba postów: 740
Ja również przygotowuje wyprawkę dla dziecka mojej siostry, chce także kupić siostrze laktator, znalazłam na stronie https://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/l...lakta-zoe/ na pewno przyda sie na noc by odessać pokarm i karmić dziecko z butelki aby nie męczyć się na piersi.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2020 19:34
Amelka01
Senior Member

Liczba postów: 538
Status: Online
Akurat ja wypatrzyłam taką ciekawą oferte od Coolmama https://www.coolmama.pl/ - są tutaj eleganckie ubrania ciążowe - sukienki a nawet wygodna bielizna ciążowa. Możemy tutaj przygotować się także do przyjścia na świat maleństwa - mają duzy wybór i dobre ceny Smile

Moje poprzednie tematy:
01-06-2020 23:56
adolescencia
Senior Member

Liczba postów: 591
Z doświadczenia wiem, że dla maluszka przyda się też kilka podstawowych lekarstw. Nie możemy mu bowiem podać większości leków, które zażywamy my, dorośli. Dlatego warto mieć coś w domowej apteczce specjalnie dla maluszka Smile Ja od siebie mogę powiedzieć, że warto kupić jakieś elektrolity - moje dzieci dostają te https://www.acidolac.pl/produkty/dla-nie...-jablkowym i bardzo im smakują, pewnie przez to, że mają jabłkowy smak Smile A przy biegunce i wymiotach są one nieocenione!

Moje poprzednie tematy:
24-06-2020 00:09
hiacynta3
Senior Member

Liczba postów: 303
Oj noworodek potrzebuje ogrom rzeczy - to troszkę studnia bez dna. Na pewno przyda się jakaś zabawka edukacyjna tego typu https://rozbijbankmleka.pl/kostka-intera...iemowlaka/ Także można w prezencie kupić Smile

Moje poprzednie tematy:
Wczoraj 15:56
lirk
Posting Freak

Liczba postów: 947
Ja dla siostry synka kupiłam bardzo ładne body z nadrukiem w sklepie https://koszulkowy.pl/ ich cena jest spoko, a wykonanie bardzo dokładne. Fajne jest to, że można u nich wykonywać indywidualne projekty ciuchów.

Moje poprzednie tematy:
Wczoraj 21:05
Odpowiedz