Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kawa, kawusia
Autor Wiadomość
Luke
Mądrala
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: kawa, kawusia
Elizabeth88 napisał(a):Oj ja chyba bym się bała kofeiny w proszku, z resztą jeżeli już piję jakąś kawę to jest to rozpuszczalna. Nawet ostatnio pomyślałam o spróbowaniu jakiejś smakowej i moją uwagę przykuły w Auchan kawy Coffee Rebels. Tak sobie myślę, że następnym razem gdy tam będę, kupię sobie Wake Up Coffee o smaku kokosowym, a mojej mamie zafunduję pomarańczową Morning Coffee. Na każdej z nich są fajne cytaty.
Z kolei w "moim" Carrefourze też są kawy Coffee Rebels, tyle że mielone. One też występują w różnych odmianach smakowych i także mają interesujące opakowania, z quasi-historyjkami, jak to jest w przypadku wspomnianych przez Ciebie rozpuszczalnych kaw. Np. wygląda to tak:
[Obrazek: fad3a9_2bbe4371360b427fa66c2ea78eeefcfa.png]

Moje poprzednie tematy:
    11-03-2016 11:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    stacho77
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 8
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #62
    RE: kawa, kawusia
    Dzięki, przyda się Smile
    Moje poprzednie tematy:


    Nie daj się omamić...
    12-03-2016 17:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #63
    RE: kawa, kawusia
    Ja kiedyś miałam ekspres do kawy ale się go pozbyłam. Chyba będę musiała kupić nowy. Ostatnio kawa stała sie moją miłością. Piję ją dwa razy dziennie i nie mogę się oderwaćSmile W Auchan odkryłam serie Coffee Rebels. najlepsza jest chyba morning coffee o smaku pomarańczowym <3
    A wy co sądzicie o smakowych kawach? Z tego co wiem Tea Rebels ma jeszcze bardzo smaczną kawę kokosową.

    Moje poprzednie tematy:
    13-03-2016 11:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    anna608
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 9
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #64
    RE: kawa, kawusia
    Ja bardzo lubię smakowe kawy. Polecam orzech włoski. Koniecznie z jakimś batonikiem SmileBlush

    Moje poprzednie tematy:
      14-03-2016 15:58
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Luke
      Mądrala
      ***

      Liczba postów: 54
      Dołączył: Dec 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #65
      RE: kawa, kawusia
      lilka91 napisał(a):Ja kiedyś miałam ekspres do kawy ale się go pozbyłam. Chyba będę musiała kupić nowy. Ostatnio kawa stała sie moją miłością. Piję ją dwa razy dziennie i nie mogę się oderwaćSmile W Auchan odkryłam serie Coffee Rebels. najlepsza jest chyba morning coffee o smaku pomarańczowym <3
      A wy co sądzicie o smakowych kawach? Z tego co wiem Tea Rebels ma jeszcze bardzo smaczną kawę kokosową.
      Te akurat znam, zresztą parę postów wyżej się o nich wypowiadałem Smile W ofercie jest nie tylko jeszcze kawa kokosowa, ale znacznie więcej bardzo ciekawych smaków, polecam zajrzeć na stronę producenta (http://www.tearebels.com/#!nasze-kawypl/cvse), żeby się z nimi z zapoznać, jak i przeczytać historyjki zawarte na ich opakowaniach Smile

      Co do Twojego pytania - osobiście uważam, że kawy smakowe są fajną odmianą i czasami mam na którąś ochotę. Z reguły preferuję mocną czarną, ale co jakiś czas lubię sobie zmienić smak Smile

      15-03-2016 12:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajteeek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,433
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #66
      RE: kawa, kawusia
      Bez kawy czasem ani rusz. Nie jestem specjalistą od kawy i nie mam jakiś specjalnych upodobań, ma być przede wszystkim mocna i dawać kopa na cały dzień. Zwykła kawa z marketu zalana wrzątkiem, choć ostatnio rozważam zakupienie ekspresu do kawy. Jestem ciekawy różnicy.

      Moje poprzednie tematy:
        16-03-2016 13:55
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        sandrak
        Member
        ***

        Liczba postów: 197
        Dołączył: Mar 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #67
        RE: kawa, kawusia
        Ja lubię bardzo kawy ziarniste Ekoitalia. Mają niesamowity aromat. Skutecznie rano mnie wybudza. Lubię też podczytywać bloga https://ekoitalia.pl/smartblog/10_Ziarna-Kenii.html na ich stronie bo radzą jak kawę dobrać oraz jakie ma właściwości. Wiele ciekawych informacji.

        Moje poprzednie tematy:
        18-03-2016 11:25
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Izzzka_513
        Member
        ***

        Liczba postów: 91
        Dołączył: Jun 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #68
        RE: kawa, kawusia
        Uwielbiam kawę i nie wyobrażam sobie bez niej poranka, moją ulubioną jest mocna z mlekiem i syropem smakowym

        Moje poprzednie tematy:
          17-06-2016 14:23
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          klara
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 411
          Dołączył: Mar 2016
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #69
          RE: kawa, kawusia
          Dużo osób jest za kawą, bo nie wie w jaki inny sposób niż tradycyjny można ją przyrządzić. Poczytaj sobie między innymi na stronie http://www.herbata.info/herbata-przepisy/ jak można pić herbatę Smile

          Moje poprzednie tematy:
          01-07-2016 22:06
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          nina02
          Member
          ***

          Liczba postów: 91
          Dołączył: Jun 2016
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #70
          RE: kawa, kawusia
          Ja też uwielbiam kawę, wypijam 2-3 dziennie, zawsze czarna i bez mleka, żeby poczuć pełny smak kawy i zawsze z ekspresu Smile Zajrzyjcie sobie na stronę: http://www.konesso.pl/. Mają bardzo tanie ekspresy do kawy, zaparzacze do herbaty i wszelkie akcesoria a nawet kawę mieloną i ziarnistą. Najfajniejsze jest to, że w porównaniu z innymi sklepami mają bardzo tanią i błyskawiczną wysyłkę, już od 5,50zł więc jeżeli np. zamówicie samą kawę to przesyłka nie będzie od niej droższa, jak w przypadku innych sklepow.

          Moje poprzednie tematy:
            07-07-2016 14:50
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              kawusia Oliwia 62 39,401 17-05-2022 01:55
            Ostatni post: patisia78

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS