Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrzewanie energią słoczneczną.
Autor Wiadomość
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Ogrzewanie domu energią ze słońca to świetny pomysł. Jeśli planujecie montaż ogrzewania elektrycznego lub pompy ciepła to zerknijcie co to są odnawialne źródła energii i jak je wykorzystać w gospodarstwie domowym. Dzięki energii z OZE można znacznie zredukować koszty eksploatacji domu. Moim zdaniem warto inwestować w takie nowoczesne rozwiązania.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2021 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wotciarz
Senior Member
****

Liczba postów: 339
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Ogrzewanie energią elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad taką opcją to zobaczcie ile ile kosztuje 1 kwh. Jest to naprawdę spora kwota, a od nowego roku planowane są nowe podwyżki. W każdym kraju ta kwota wygląda trochę inaczej, w naszym kraju jest też do wyboru wielu dostawców i taryf, ale stanie się niezależnym pod względem energii byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Moje poprzednie tematy:
31-12-2021 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,052
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #43
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Co Wy sądzicie o obecnych cenach za energię elektryczną? Z tego powodu zdecydowałem się na inwestycję w panele fotowoltaiczne, dlatego skorzystałem z usług firmy fotowoltaika poznań .

Moje poprzednie tematy:
31-12-2021 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Zielona energia to przyszłość. Trzeba iść w tym kierunku. Myśląc o montażu paneli u siebie warto dobrze przeanalizować oferty różnych firm, żeby wybrać dla siebie możliwie najlepszą. Dzięki tej porównywarce i ich rankingom - https://ekofachowcy.pl/ myślę, że będzie to dla Was dużo łatwiejsze.

Moje poprzednie tematy:
07-03-2022 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Jeśli szukasz firmy zajmującej się montażem paneli fotowoltaicznych zajrzyj tutaj https://www.wystarczypomysl.pl/instalacj...nia-firme/ Z tego artykułu dowiesz się jak wybrać odpowiednią firmę. Sama ostatnio rozważam montaż paneli na dachu naszego domu.

Moje poprzednie tematy:
08-03-2022 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Póki co to mi jest najbardziej potrzebny jest ktoś, kto ogarnia naprawy piecyków gazowych. Znalazłem firmę https://www.centrumgazowe.pl/naprawa-pie...abrze.html jednak bardziej preferuje skorzystanie z pomocy jednej osoby tzw. złotej rączki. Gdzie mozna takich specjalistów znaleźć?

Moje poprzednie tematy:
15-03-2022 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #47
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Teraz to bardzo popularny bo ekologiczny i dobry sposób. Sama zastanawiam się nad taką instalacją w swoim domu.


____________________
Firma fotowoltaicza Kraków

Moje poprzednie tematy:
23-03-2022 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Jeśli mowa o energii, może w tej kwestii warto zastanowić się nad tematem jakim jest odkup energii elektrycznej jeśli zainteresuje Was ten temat, polecam Wam zapoznać się z ofertą firmy energia Veolia, która jest producentem i dostawcą energii i ciepła w Polsce. Warto zagłębić się w temat i poważne rozważyć temat zmiany dostawcy.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2023 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Zdecydowanie dużą popularnością cieszą się promienniki na podczerwień i można się z tematem zapoznać na stronie https://www.oxyly.pl/ . Firma ta świadczy usługi na najwyższym poziomie i udziela 15-letniej gwarancji

Moje poprzednie tematy:
02-02-2023 01:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Ogrzewanie energią słoczneczną.
Fotowoltaika ma dzisiaj jak to się mówi swoje 5 minut. Pytanie jak ta branża będzie się rozwijała ale wydaje się ,że to perspektywiczna branża. Wcale więc nie dziwi fakt ,że powstaje tak wiele firm zajmujących się montażem paneli fotowoltaicznych oraz ogrzewaniem za pomocą pompy ciepła. Myślę ,że takie zgrzewanie rur szkolenie , jest właśnie tym czego potrzeba pracownikom z tej branży.

Moje poprzednie tematy:
03-02-2023 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ogrzewanie gazowe Lonzentrat 90 59,086 Dzisiaj 15:07
Ostatni post: dajuber
  Ogrzewanie a czyste powietrze. kardamonka 2 113 04-04-2024 19:13
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS