Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowoczesne technologie
Autor Wiadomość
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #231
RE: Nowoczesne technologie
Muszę kupić dla siebie nowego smartfona ale zupełnie nie wiem, na co się zdecydować. Widziałam tutaj różne tanie smartfony - między innymi używany iphone 12: https://at-outlet.pl/telefony-apple/appl...aign-id=20 . Jak sądzicie, czy taki telefon spełni moje oczekiwania?

Moje poprzednie tematy:
    04-07-2022 13:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    manita30
    Member
    ***

    Liczba postów: 184
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #232
    RE: Nowoczesne technologie
    To prawda. Sama kupiłam ostatnio smartwatch Garett Women, nie chciałam tradycyjnego zegarka, więc kupiłam elegancki smartwatch. Mierzy puls i ciśnienie. Poza tym informuje mnie o przychodzących połączeniach i wiadomościach, ma wiele innych funkcji. Dla mnie to zdecydowanie lepsza opcja niż tradycyjny zegarek.
    Moje poprzednie tematy:


    adwokat Wrocław rozwód
    29-07-2022 13:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #233
    RE: Nowoczesne technologie
    Całe szczęście żyjemy w czasach niebywałego rozwoju technologii, więc możemy korzystać z urządzeń, które ułatwiają nam życie i pracę. Aktualnie jestem w trakcie szukania nowego sprzętu do firmy i tablety przemyslowe są mi potrzebne - znacie jakichś sprawdzonych producentów, u których warto dokonać takiego zakupu? Czym należy kierować się przy wyborze? Pozdrawiam i liczę na kilka wskazówek od osób doświadczonych w tym temacie Smile

    Moje poprzednie tematy:
    13-08-2022 10:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    blaack
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 566
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #234
    RE: Nowoczesne technologie
    Nowoczesne technologie to rozwiązanie, z którego obecnie korzysta mnóstwo firm z różnych branż. One naprawdę w znaczny sposób poprawiają funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. W call center rewelacyjnie sprawdza się Voice bot Hellobot . To wirtualny asystent, który porozumiewa się za pomocą mowy naturalnej i bez problemu jest w stanie załatwić kilka spraw konsumentów w jednym czasie.

    Moje poprzednie tematy:
    16-08-2022 09:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #235
    RE: Nowoczesne technologie
    Jeśli poszukujesz systemów przeciwpożarowych to myślę, że ta oferta cię zainteresuje - https://global-poz.pl/oferta/klapy-oddymiajace/ Zapzonaj się z nią w wolnej chwili. W kazdej firmie powinien znaleźć się profesjonalny system przecipożarowy! NIe wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej. bezpieczeństwo jest najważniejsze!
    Moje poprzednie tematy:


    jaka mata piankowa dla niemowlaka
    21-08-2022 18:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dziewczynaszamana
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,855
    Dołączył: Jul 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #236
    RE: Nowoczesne technologie
    Takie systemy pożarowe wydają się super. Bardzo boję się ognia, a skoro są nowoczesne to chyba można im zaufać.

    Moje poprzednie tematy:
      22-08-2022 11:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      patisia78
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,233
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #237
      RE: Nowoczesne technologie
      Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na rozwoju waszej firmy, to powinniście wziąć pod uwagę jakieś rozwiązania, które z pewnością usprawniają pewne działania. Wiem że w ofercie tej firmy https://www.facilitime.pl/ można znaleźć wiele ciekawych propozycji w tym zakresie, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.

      Moje poprzednie tematy:
      25-08-2022 12:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Adrina
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #238
      RE: Nowoczesne technologie
      Ciekawy wątek i dzięki niemu zaczęłam się zastanawiać nad tym jak bardzo świat się zmienił na przestrzeni ostatnim 30 lat. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy nie istniały telefony komórkowe, a komputer był tylko w szkole. Jak to się ma do współczesności? Niezły kosmos. Dzisiaj nie ma życia bez ekranów, pełna cyfryzacja. W moim sklepie wprowadzili nawet elektroniczne cenówki https://dasoft.com.pl/wsparcie-sprzedazy/ W większości jest to usprawnienie i ułatwienie życia. Aż ciekawe, co będzie za 10 czy 20 lat.

      Moje poprzednie tematy:
        28-08-2022 00:49
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        maminka
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,233
        Dołączył: Apr 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #239
        RE: Nowoczesne technologie
        Jeśli zastanawiacie się nad usługami energetyka to koniecznie sprawdźcie tylko profesjonalne firmy które działają w tej dziedzinie. To bardzo ważne by takie sprawy powierzać tylko firmie która ma doświadczenie w tym temacie. Tak budowa linii energetycznych jest niezwykle poważnym przedsięwzięciem i trzeba mieć ogromną wiedzę oraz znać wszelkie obowiązujące normy. Tutaj możecie sprawdzić ofertę firmy, która pełni profesjonalnie takie usługi https://www.eltelnetworks.pl/ warto zapoznać się z ich ofertą !

        Moje poprzednie tematy:
        28-08-2022 19:35
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        magda676
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,829
        Dołączył: Oct 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #240
        RE: Nowoczesne technologie
        Ja natomiast ostatnio natknęłam się na ofertę firmy https://www.unisystem.pl/pl/products/oled.html i zainteresowały mnie ich wyświetlacze oled. Z tego, co zdążyłam się dowiedzieć na temat firmy to są największym dostawcą komponentów elektronicznych w Polsce. Widziałam, że mają zarówno wyświetlacze graficzne, jak i znakowe. Czy ktoś z Was zamawiał u nich jakieś komponenty?

        Moje poprzednie tematy:
        30-08-2022 16:40
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Nowoczesne budownictwo Maria Pe 37 6,302 20-09-2023 12:24
        Ostatni post: nieduzy
          Nowoczesne zabudowy meblowe do biura olgiernuk79 23 11,869 30-06-2023 12:30
        Ostatni post: sylka

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS