Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotelarstwo, rozwiązania dla hoteli
Autor Wiadomość
Bimbambom
Member
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Smile Hotelarstwo, rozwiązania dla hoteli
Witam!
Mamy tutaj jakichś hotelarzy albo ktoś zastanawia się nad wkroczeniem do branży hotelarskiej?
Hotelarstwo to branża, która tylko pozornie ma wciąż ten sam system działania - dzwonię, rezerwuję, pani w recepcji zapisuje w zeszycie dane, płacę będąc na miejscu itd. Teraz taki system można spotkać już tylko w prywatnych kwaterach w małych miasteczkach. Duże, a nawet te bardziej kameralne hotele coraz częściej wprowadzają różne ułatwienia i usprawnienia dla działania systemu rezerwacji, często połączone np. z zewnętrznymi stronami promującymi dany hotel.
Porządny system CRM czyli system zarządzania klientem to na pewno duże usprawnienie działania recepcji.
Z racji tego że trochę siedzę w branży i interesuję się nowinkami technologicznymi wiem, że żeby dobrać odpowiedni system tego typu najlepiej zwrócić się do profesjonalistów, w zależności od branży.
Coś fajnego dla hoteli monżna znaleźć na przykład tutaj: https://www.profitroom.pl/rozwiazania/gu...nnect-crm. Z tego co widać na stronie, ten CRM to system dedykowany specjalnie branży hotelarskiej. Wink W mojej opinii wygląda na fajne rozwiązanie, dzięki któremu hotelarze będą mogli jeszcze sprawniej i skuteczniej sprzedawać pokoje. System ten jest nowością na rynku, ale już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Smile Co państwo sądzicie o takich nowoczesnych rozwiązaniach?

Moje poprzednie tematy:
27-09-2017 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Hotelarstwo, rozwiązania dla hoteli - Bimbambom - 27-09-2017 17:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szkolenia dla instalatorów dajuber 0 37 29-04-2024 10:36
Ostatni post: dajuber
  Upominek dla maluszka Lukrecja 33 14,894 26-04-2024 07:55
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS