Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
Autor Wiadomość
januszzz1
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy?
(27-04-2017 20:42)Longtail napisał(a):  
(30-01-2017 15:07)ojtun napisał(a):  Od jednego razu i dobrej zabawy nikt jeszcze nie umarł. Ja sam nie jestem święty. Jeżeli nie robi tego co 3dni czy tam nawet co weekend to nie jest źle. Zabawić się raz w miesiącu czy nawet dwa to nic złego. Jeżeli w szkole ogarnia nie robi sobie niepotrzebnych długów to nie masz się o co martwić.

Hahaha! Mój kumpel też tak mówił, wysiadło mu serce jakiś czas temu. Młody chłopak, ćpał okazyjnie tak jak ty mówisz, raz za kiedy jakiegoś tabsa. Myśl dalej że Cię to nie dotyczy, bliscy pewnie będą cieszyć się nad twoja trumną Smile

Też kiedyś byłem głupi i nieodpowiedzialny, ale jak miałem napad fobii społecznej, depresji i psychozy przez alkohol i narkotyki to zaczęły otwierać mi się oczy... Sam też czytałem o ludziach co mieli problemy po używkach, pewnie czytając teraz samego siebie dalej bym myślał że to mnie nie dotyczy. Gdzie ja mogę mieć problemy z zdrowiem albo psychiką? Hah! Teraz chodzę na terapię leczenia uzależnień z NFZ. Bez terapii grupowej nie ma szans na wyjście z problemu. Polecam to bardziej niż jakieś prywatne, drogie kliniki nastawione na zdzieranie hajsu a nie leczenie.


Widocznie nie robiłeś tylko tego okazyjnie jak piszesz tylko częściej, jak jest się młodym to robi się róże rzeczy, ważne jest to co się stanie jak wchodzisz w dorosłe życie. Jeżeli potrafisz sobie poradzić, znaleźć prace, utrzymać siebie czy założyć rodzinę to potem takie wyskoki zwyczajnie cię nie kręcą a szczytem melanżu jest wypić w sobotę 2 piwka z starym dobrym kumplem.

Moje poprzednie tematy:
    10-05-2017 16:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - januszzz1 - 10-05-2017 16:02

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS