Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
Autor Wiadomość
animal123
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czy po kolizji należy się odszkodowanie?
W ubiegłym miesiącu moja żona miała lekki wypadek samochodowy. Stłuczka była niewielka, także uznaliśmy, że nic się nie stało, bo po zdarzeniu na zdrowie nie narzekała. Jednak po dwóch tygodniach zaczął ją boleć kręgosłup, przez co udała się do lekarza i opowiadając mu całą sytuację lekarz stwierdził, że to faktycznie może być jakieś zaniedbanie powypadkowe. I tak już 2gi tydzień żona chodzi z bólem kręgosłupa, dochodzącym raz do tego stopnia, że musiała wziąć zwolnienie z pracy. Póki co jest na etapie badań i próbujemy ustalić z czym jest problem. A ja przy okazji mam pytanie, czy może orientujecie się czy przysługuje jej z tego tytułu odszkodowanie czy w ogóle jakieś pieniążki z powiązanego z wypadkiem powodu (np. uszczerbek na zdrowiu itp.)? Nie wiem czy to dobry pomysł, ale znalazłem w Internecie https://www.aif.com.pl/odszkodowania/doc...szkodowan/ i pomyślalem czy nie skorzystać z ich pomocy. Korzystaliście może z usług tego typu prawników? Jeżeli tak co o nich sądzicie? Dodam, że policja była na miejscu zdarzenia i spisała protokół, także kolizja jest udokumentowana. Gdybyście mieli jakieś podobne doświadczenia z którymi moglibyście się podzielić byłbym wdzięczny :|

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2016 20:25 przez animal123.)
22-01-2016 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy po kolizji należy się odszkodowanie? - animal123 - 22-01-2016 07:06

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy kołdry wełniane nie drapią? Spartanka20 1 634 03-05-2024 12:04
Ostatni post: patisia78
  Drukarnia internetowa - czym się różni od stacjonarnych? Mixii 71 42,952 24-04-2024 23:39
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS