Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Autor Wiadomość
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #1
Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Dziś rano przeglądałam sobie wp.pl szukając jakiś wiadomości i jedna mną wstrząsnęła... Jej tytuł to ,,Nastolatki umawiają się przez telefon na zbiorowy gwałt!'' Czy ktoś wcześniej już o tym słyszał ? Ja jestem absolutnie w szkoku macie tu fragmenty :

Według szacunków, jakie prowadzi biuro rządowego komisarza do spraw dzieci, "nie ma w Anglii miasta, wsi czy osady, w której dzieci nie byłyby wykorzystywane seksualnie". Eksperci twierdzą, że gwałty na dzieciach są obecne w całej Wielkiej Brytanii. Za atakami na nastolatków w dużej części stoją osoby dorosłe.

Sue Berelowitz przypomina przypadek 40-letniego pedofila, który podszywając się pod nastolatka, zawierał przyjaźnie z 12- i 14-letnimi dziewczynkami. Policjanci podali, że zboczeniec miał na liście znajomych tysiąc nastolatek. Ale to nie jedyny taki przypadek. W Anglii działają gangi trudniące się wykorzystywaniem seksualnym. Za pomocą chatów i portali społecznościowych, podając się za młode osoby, nawiązują rozmowy z kilkunastoletnimi dziewczynkami. W końcu umawiają się na spotkanie w rzeczywistości. Tam czeka na nią szajka zboczeńców. Jej członkowie gwałcą dziewczynkę po kolei. Zdarzały się dramatyczne przypadki, gdzie po pierwszej grupie bandziorów, pojawiała się kolejna!

Szokujące jest to, że tego typu przestępstw dopuszczają się coraz młodsi sprawcy. Zastępca rządowego komisarza do spraw dzieci przywołała przypadek 14- i 15-latka, którzy za pomocą swoich telefonów komórkowych umawiali się na zbiorowy gwałt na "bardzo, bardzo młodej dziewczynie". Potworna zbrodnia trwała kilka dni!
Źródło : wp.pl

co o tym sądzicie i jak myślicie skąd to się bierze ? Słyszeliście już o takich sytuacjach wcześniej ?
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
16-06-2012 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt. - Zepsuta. - 16-06-2012 11:12

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy opłaca się obecnie sprzedawać funty? oktan 2 2,245 12-09-2017 17:52
Ostatni post: kl3nweic
  USA jak sie tu wybiera prezydenta kowalskil 0 1,422 26-08-2015 05:42
Ostatni post: kowalskil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS