Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dziś rano przeglądałam sobie wp.pl szukając jakiś wiadomości i jedna mną wstrząsnęła... Jej tytuł to ,,Nastolatki umawiają się przez telefon na zbiorowy gwałt!'' Czy ktoś wcześniej już o tym słyszał ? Ja jestem absolutnie w szkoku macie tu fragmenty :

Według szacunków, jakie prowadzi biuro rządowego komisarza do spraw dzieci, "nie ma w Anglii miasta, wsi czy osady, w której dzieci nie byłyby wykorzystywane seksualnie". Eksperci twierdzą, że gwałty na dzieciach są obecne w całej Wielkiej Brytanii. Za atakami na nastolatków w dużej części stoją osoby dorosłe.

Sue Berelowitz przypomina przypadek 40-letniego pedofila, który podszywając się pod nastolatka, zawierał przyjaźnie z 12- i 14-letnimi dziewczynkami. Policjanci podali, że zboczeniec miał na liście znajomych tysiąc nastolatek. Ale to nie jedyny taki przypadek. W Anglii działają gangi trudniące się wykorzystywaniem seksualnym. Za pomocą chatów i portali społecznościowych, podając się za młode osoby, nawiązują rozmowy z kilkunastoletnimi dziewczynkami. W końcu umawiają się na spotkanie w rzeczywistości. Tam czeka na nią szajka zboczeńców. Jej członkowie gwałcą dziewczynkę po kolei. Zdarzały się dramatyczne przypadki, gdzie po pierwszej grupie bandziorów, pojawiała się kolejna!

Szokujące jest to, że tego typu przestępstw dopuszczają się coraz młodsi sprawcy. Zastępca rządowego komisarza do spraw dzieci przywołała przypadek 14- i 15-latka, którzy za pomocą swoich telefonów komórkowych umawiali się na zbiorowy gwałt na "bardzo, bardzo młodej dziewczynie". Potworna zbrodnia trwała kilka dni!
Źródło : wp.pl

co o tym sądzicie i jak myślicie skąd to się bierze ? Słyszeliście już o takich sytuacjach wcześniej ?
dzieci +internet.. brak wychowania przez rodziców, 0 kontrolowania takiego dziecka : / również jestem w szoku
Gdyby łodzi ludzie postępowali z zasadą wpajaną przez rodziców aby nie rozmawiać z obcymi to nic by się nie stało. W Anglii prawo jest mniej surowe, niż w Polsce co również sprzyja temu procederowi.
Nie koniecznie Piotrze, tutejsze nastolatki są inne niż kilka lat temu z racji że od dzieciństwa mają internet, takich ludzi rodzice nie ograniczają więc wierzą we wszystko co wpaja im internet. Powiedz szczerze poznałbyś super dziewczynę na gadu byłaby z twojego miasta wysłała by Ci swoje zdjęcie i naprawdę byłaby ładna nie umówiłbyś się z nią? Na pewno byś się umówił a ta osoba mogłaby być seryjnym mordercą lub Bóg wie kim. Internet jest nie ograniczony a te nastolatki we wszystko wierzą. Niestety tego nie da się za bardzo zatrzymać.
@Zapsuta.
Gdyby super dziewczyna napisała by do mnie pierwsza i się ze mną umówiła poprzez gg to bym wyśmiał ją ponieważ gardzę ludźmi którzy nie mają odwagi podejść i boją się powiedzieć mi coś prosto w oczy tylko używają do tego np. gg lub telefonu. Tak nie da się zatrzymać bo coraz częściej rodzicie nie interesują się swoimi pociechami i dają je wychowywać internetowi i złemu towarzystwu, a potem się dziwią, że ich kochana córeczka jest w ciąży i nie wie z kim bo nawaliła się ja messerschmit i nic nie pamięta z imprezy.
(16-06-2012 11:53)Piotr napisał(a): [ -> ]@Zapsuta.
Gdyby super dziewczyna napisała by do mnie pierwsza i się ze mną umówiła poprzez gg to bym wyśmiał ją ponieważ gardzę ludźmi którzy nie mają odwagi podejść i boją się powiedzieć mi coś prosto w oczy tylko używają do tego np. gg lub telefonu.
Chodzi mi o dziewczynę której nigdy nie widziałeś na oczy i ona Ciebie też nie. Tak po prostu napisała i już, nie znacie się.



(16-06-2012 11:53)Piotr napisał(a): [ -> ]Tak nie da się zatrzymać bo coraz częściej rodzicie nie interesują się swoimi pociechami i dają je wychowywać internetowi i złemu towarzystwu, a potem się dziwią, że ich kochana córeczka jest w ciąży i nie wie z kim bo nawaliła się ja messerschmit i nic nie pamięta z imprezy.
Piotrze schodzisz z tematu, jest to temat o zgwałconych nastolatkach a nie tych które idą na imprezę, upijają się a potem tracą dziewictwo z byle kim Smile.
Zepsuta.
czyli jeżeli dziewczyna traci dziewictwo pod wpływem alkoholu tzn. nie panuję nad sytuacją w tym momencie to jest ok, ale jeżeli ktoś uprawia seks z nią bez jej woli, a co za tym idzie też Ona nie panuję nad sytuacją to jest gwałt ? Może to nie miałaś na myśli ale tak to odebrałem Smile
Tak, wtedy też jest to gwałt ale tak jak pisałam już wcześniej temat nie jest o pijanych nastolatkach tylko ich głupocie umawiania się z kimś z internetu kogo się nigdy na oczy nie widziało. W Polsce również to się zdarza Smile.
A jeżeli chodzi o poznawanie ludzi przez internet, to jak już chce się spotkać to np. w kawiarni lub w kinie i wtedy zawsze można wzywać pomocy, ale i tak najlepiej nie umawiać się z ludźmi przez internet.
Osobiście powiem że znam takie dziewczyny i gnoje je prosto w oczy może sie czegoś nauczą Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie