Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robiłeś kiedykolwiek sam ankietę? Jakieś doświadczenia?
Autor Wiadomość
lasszekk1
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czy robiłeś kiedykolwiek sam ankietę? Jakieś doświadczenia?
Czy ktoś mi poradzi ankieta jak zrobić? Mam z tym mały problem, nie wiem jak to ma dokładnie wyglądać, jak poprawnie zadawać pytania aby osoba wykonująca ankietę poprawnie zrozumiała sens. Czy korzystał ktoś z usług firmy Webankieta? Jest to dość znana firma, która współpracuje z wieloma znanymi polskimi firmami. Myślicie że warto powierzyć taką pracę profesjonalnej firmie?

Moje poprzednie tematy:
16-12-2016 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy robiłeś kiedykolwiek sam ankietę? Jakieś doświadczenia? - lasszekk1 - 16-12-2016 21:35

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warszawa: chodzicie na jakies imprezy muzyczne? Spartanka20 3 3,586 16-09-2016 16:25
Ostatni post: ela231

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS