Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy robiłeś kiedykolwiek sam ankietę? Jakieś doświadczenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś mi poradzi ankieta jak zrobić? Mam z tym mały problem, nie wiem jak to ma dokładnie wyglądać, jak poprawnie zadawać pytania aby osoba wykonująca ankietę poprawnie zrozumiała sens. Czy korzystał ktoś z usług firmy Webankieta? Jest to dość znana firma, która współpracuje z wieloma znanymi polskimi firmami. Myślicie że warto powierzyć taką pracę profesjonalnej firmie?
Robienie ankiety samemu to stosunkowo łatwa rzecz, gdy mówimy o ankiecie do pracy licencjackiej itp. Poważniejsze sprawy trzeba zlecić specjalistom - tutaj kłania się chociażby grupa E-Statystyka: http://krajowy.biz/firma,e-statystykacompl
Są to specjaliści z dziedziny statystyki - od projektowania ankiety, przez jej przeprowadzenia po przeprowadzenie odpowiedniej analizy wyników i ich interpretację dla laika.
W przypadku prostej ankiety nie wydaje mi się by konieczny był specjalista. Ankieta nie jest trudna do zrobienia, musi zawierać proste i bezpośrednie pytania.. tyle ;-)

______________________
Darmowa chwilówka rozłożona na raty? Sprawdź oferty na credy24.pl.
Pozdrawiam
nie przypominam sobie, żebym robiła jakąś ankietę kiedykolwiek.
AngelAngelAngel
Ja totalnie nie mam doświadczenia w takich zagadnieniach i w sumie ciekawi mnie, jak wygląda cały ten proces. Mam wrażenie, że odpowiednio przeprowadzone Badania ankietowe faktycznie mogą dać pozytywne efekty, dlatego też z chęcią poznam Wasze zdanie na temat takich ruchów. Co o tym sądzicie?
Przekierowanie