Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Autor Wiadomość
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,242
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Ja w życiu bym nie wyjechała ale to dlatego, ze mam tu dobrą pracę i kocham ten kraj Smile
Moim zdaniem w PL jest praca, dobrze płatna. Trzeba tylko dobrze poszukać i zdobyć odpowiednie wykształcenie. ja zaczęłam czytać niedawno porady dla pracowników - http://poradnikpracownika.pl/ mam większą wiedzę na temat swoich praw i innych rzeczy zwiazanych z pracą.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2016 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju? - lilka91 - 21-03-2016 17:07

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zostać rolnikiem? Oliwia 83 46,260 17-10-2024 16:44
Ostatni post: fatyka
  jak zostac pedagogiem ? karumas 0 686 15-06-2022 21:37
Ostatni post: karumas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS