|
Ekstrakopana 2012/2013
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Rossonero Trolololo ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 81 Dołączył: Aug 2012 Reputacja: 2 Status:
|
|
||
| 03-09-2012 21:56 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości





Oby ten stan utrzymał się do końca sezonu. No i przede wszystkim FURMAN I ŻYRO <3. Akurat szkolenia młodzieży to od Legii nie jeden Polski klub może się nauczyć
![[Obrazek: 47881.png]](http://img828.imageshack.us/img828/3896/47881.png)



