|
Ekstrakopana 2012/2013
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
maverick Junior Member ![]() ![]() Liczba postów: 20 Dołączył: Aug 2012 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 28-08-2012 23:03 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości





], skuteczność jest, jakiś futbol też tam grają i może chociaż w LM by powalczyli, a nie tak jak ostatni mistrzowie kraju. Co do Lecha to pierwszą kolejkę zaczął świetnie, w drugiej miał już mały problem, ale może to tylko gorszy dzień wiec go jeszcze nie skreślam. Ja tam po cichutku wierzę w Widzew oczywiście, który sprawił mi ogromną pozytywną niespodziankę swoim początkiem sezonu. Tylko szkoda, ze tak mało nas na mecze przychodzi
![[Obrazek: 23090.gif]](http://img.userbars.pl/116/23090.gif)



