Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny biznes gastronomiczny
Autor Wiadomość
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,082
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #201
RE: Własny biznes gastronomiczny
Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, ponieważ w ten sposób zawsze uzyskacie najwyższą jakość. Jeżeli szukacie sprawdzonego dostawcę lodów rzemieślniczych, które wyróżniają się jakością oraz smakiem, to polecam Wam sprawdzić ofertę Street Lód - lody w hurcie .

Moje poprzednie tematy:
04-06-2022 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #202
RE: Własny biznes gastronomiczny
Jeśli szukacie namiaru na miejsce, gdzie można zamówić urządzenia piekarnicze czy profesjonalne piece to na pewno wpadnie Wam w oko oferta firmy Bakeres https://bakeres.pl/. Szeroki wybór, rozsądne ceny, profesjonalna obsługa klienta ( także ta posprzedażowa). Firma zajmuje się też serwisowaniem sprzętu.

Moje poprzednie tematy:
06-06-2022 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,250
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #203
RE: Własny biznes gastronomiczny
Na pewno zapaska kelnerska będzie przydatnym dodatkiem do prowadzenia własnej działalności gastronomicznej . Jest to coś, co pozwala rozróżnić i dodać wszelkich elementów związanych z prowadzeniem własnej restauracji. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://kitchenista.pl/fartuch-zapaska-kelnerska gdzie zadbasz o jak najlepsze prezentowanie się Twoich pracowników.

Moje poprzednie tematy:
18-06-2022 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #204
RE: Własny biznes gastronomiczny
Jak wybieraliście szafy chłodnicze przeszklone to jakiej firmy? Jestem aktualnie na stronie sklepu Lodo, to specjalistyczny sklep dla gastronomii, zastanawiam się, które z szaf chłodniczych sprawdzą się najlepiej https://www.lodo.pl/gastronomia/chlodnictwo/1 Może coś doradzicie?

Moje poprzednie tematy:
19-06-2022 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #205
RE: Własny biznes gastronomiczny
Prowadząc własną restauracje, musisz być gotowy na sezonowość, szczególnie jeśli Twój punkt znajduje się w miejscu, gdzie ludzie przyjeżdżają tylko na wakacje. Dlatego w sezonie, musisz zarobić na tyle, by przetrwać resztę roku. Z mojej strony, polecam kupić maszynę do lodów tajskich oraz włoskich. Takie maszyny możesz kupić w tym miejscu - https://investhoreca.pl/. Lody to bardzo dochodowy element restauracji, szczególnie w sezonie letnim.

Moje poprzednie tematy:
20-06-2022 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #206
RE: Własny biznes gastronomiczny
Zastanawiam się nad kupnem samochodu gastronomicznego do sprzedaży lodów. Prowadzi ktoś z was taki biznes? Sezon się dopiero rozpoczyna, więc jeszcze wstrzelę się w szczyt sezonu i zdążę sprawdzić, jak sobie poradzę. Zastanawiałem się nad tym, czy robić auto samemu, ale czas goni i chyba wybiorę BANNERT, dzwoniłem do nich i zaproponowali dobry termin oddania auta. Chętnie dowiem się jak wy sobie radzicie z takimi lodziarniami. Nie znam nikogo w branży, więc nie mogę podpytać ludzi z branży. Mam już sporo spraw ogarniętych, ale jeszcze wolę dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Moje poprzednie tematy:
20-06-2022 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #207
RE: Własny biznes gastronomiczny
Otworzenie własnego biznesu gastronomicznego, to nie lada wyzwanie. Bardzo istotne jest dopasowanie profesjonalnego sprzetu, który pozwoli nam poradzić sobie z wszystkimi zamówieniami. https://multigastro.pl/plyty-grillowe-gazowe tutaj mają bardzo fajne, dobre jakościowo płyty grillowe. Mają spory asortyment, różne wymiary. Wybierając taki sprzęt trzeba zwracać uwagę na jakość przede wszystkim, aby posłużyło nam to kilka lat spokojnie Smile

Moje poprzednie tematy:
21-06-2022 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 972
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #208
RE: Własny biznes gastronomiczny
Poszukujesz firmy, która oferuje zarówno kupno, jak i wynajem najlepszej jakośc sprzętu gastronomicznego?
Jeśli tak, to koniecznie zobacz ofertę firmy gastrorent.pl
Posiadają bardzo duży wbór między innymi urządzenia do popcorny, hot-dogów, naleśników, granity czy nachosów Smile
Zobaczcie sami Smile

Moje poprzednie tematy:
25-06-2022 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,250
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #209
RE: Własny biznes gastronomiczny
Prowadzenie własnej restauracji to ogromne wyzwanie. Trzeba sporo pracy i organizacji! Konieczne jest dobre zaopatrzenie . Jednym z najbardziej podstawowych urządzeń w branży gastronomicznej są zmywarki .Większości restauracji trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez tego urządzenia. Największym argumentem nad zakupem takiego urządzenia jest znaczna oszczędność wody, ja i czasu. Świetnym rozwiązaniem w tej kwestii będzie wypożyczenie takiego sprzętu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat sprawdź tutaj wynajmijzmywarke.pl

29-08-2022 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #210
RE: Własny biznes gastronomiczny
Przy czym własny biznes w jakiejkolwiek branży, to przede wszystkim duża odpowiedzialność. Warto być tego świadomym. Jeśli chodzi o gastronomię i dobór opakowań, to raczej nie powinno być problemów ze znalezieniem czegoś dobrego. Na stronie https://e-opakowania.info/ czytałem na ten temat. Ktoś z Was prowadzi może swój lokal i mógłby podzielić się własnymi radami?

Moje poprzednie tematy:
    19-09-2022 13:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Własny sklep internetowy Maylena 10 1,059 06-05-2024 09:23
    Ostatni post: dajuber
      Własny biznes Karina 292 88,557 15-04-2024 20:13
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS