Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie biznesowe.
Autor Wiadomość
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Spotkanie biznesowe.
Czy ktoś z Was się orientuje, gdzie najlepiej można spotkać się z kontrahentem? Myślałam o Restauracji Akademia, ale chciałabym poznać jeszcze wasze zdanie na jej temat. Kolega, który ma firmę, często tam robi spotkania biznesowe i twierdzi, że nie ma lepszego lokalu w Warszawie. Panuje tam odpowiedni klimat, sprzyjający poważnym rozmowom i w dodatku można smacznie zjeść.

Moje poprzednie tematy:
05-11-2018 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel44377
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Spotkanie biznesowe.
Mnie zawsze spotkania biznesowe bardzo bawiły.

___________________________________________
psycholog Lublin

Moje poprzednie tematy:
    05-11-2018 11:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 4,985
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Spotkanie biznesowe.
    Świetną opcją może okazać się https://wodnezgody.pl/Zgloszenia-wodnoprawne/ . Zespół posiada bogate doświadczenie, a oferowane usługi realizowane są z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

    Moje poprzednie tematy:
    15-08-2025 16:46
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Doradztwo biznesowe - czy warto? katarzyna.j 1 1,409 24-05-2026 21:21
    Ostatni post: fatyka
      Doradztwo biznesowe - czy warto? katarzyna.j 9 2,261 29-01-2026 15:25
    Ostatni post: fatyka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS