Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Spotkanie biznesowe.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Was się orientuje, gdzie najlepiej można spotkać się z kontrahentem? Myślałam o Restauracji Akademia, ale chciałabym poznać jeszcze wasze zdanie na jej temat. Kolega, który ma firmę, często tam robi spotkania biznesowe i twierdzi, że nie ma lepszego lokalu w Warszawie. Panuje tam odpowiedni klimat, sprzyjający poważnym rozmowom i w dodatku można smacznie zjeść.
Mnie zawsze spotkania biznesowe bardzo bawiły.

___________________________________________
psycholog Lublin
Świetną opcją może okazać się https://wodnezgody.pl/Zgloszenia-wodnoprawne/ . Zespół posiada bogate doświadczenie, a oferowane usługi realizowane są z najwyższą starannością i profesjonalizmem.
Przekierowanie